2020 YILININ SON GÜNLERİNDE YENİ HALKA ARZ HABERİ

Yılın son günlerinde Bera’dan halka arz müjdesi geldi yatırımcılara. Kamuyu Aydınlatma Platformu üzerinden yapılan açıklama ile geldi.

İHA HALKA ARZ

Şirketin Kamuyu Aydınlatma Platformu üzerinden gerçekleştirdiği yazılı açıklamaya göre, şu ifadelere yer verildi.

 “Grup şirketlerimizden Konya Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş paylarının halka arzına ilişkin olarak yürütülen hazırlık çalışmaları kapsamında, Şirket Esas Sözleşmesinin Sermaye Piyasası Kanunu ve ilgili mevzuat hükümlerine uygun hale getirilmesi amacıyla hazırlanan Esas Sözleşme Tadil Tasarısı’nın onaylanması için 30.12.2020 tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu’na müracaat edildiği Şirket tarafından Holdingimize bildirilmiştir.”

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/895666

Halka arza nasıl katılırım?

Alesta Elektronik Teknoloji Yatırım A.Ş. halka arz oluyor

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.