2021 YILINDA YENİ BİR HALKA ARZ DAHA GELİYOR… GELECEK VARLIK SPK’YA BAŞVURDU

FİBA Grubu şirketlerinden Gelecek Varlık, şirket paylarının halka arzı için Sermaye Piyasası Kurulu’na (SPK) başvurdu.

2021 yılı tam bir halka arz yılı oldu. Yeni bir halka arz haberi daha geldi. Gelecek Varlık, halka arz için SPK’ya başvurdu.

2021 yılında halka arz olacak şirketler ve tarihleri

GELECEK VARLIK HALKA ARZ TARİHİ

Henüz bu bilgiler mevcut değil. Bu bilgiler yayınlandığında sitemizde bulabilirsiniz.

GELECEK VARLIK HALKA ARZ FİYATI

Henüz bu bilgiler mevcut değil. Bu bilgiler yayınlandığında sitemizde bulabilirsiniz.

GELECEK VARLIK HALKA ARZ EŞİT DAĞILIMLI MI 

Henüz bu bilgiler mevcut değil. Bu bilgiler yayınlandığında sitemizde bulabilirsiniz.

GELECEK VARLIK HALKA ARZ İŞLEM KODU

Henüz bu bilgiler mevcut değil. Bu bilgiler yayınlandığında sitemizde bulabilirsiniz.

GELECEK VARLIK HAKKINDA

Gelecek Varlık’tan yapılan açıklamaya göre, 2020 yılı sonu itibarıyla, devraldığı alacaklardan bugüne kadar 3,8 milyar TL tahsilat gerçekleştiren şirket, 2021 ilk çeyreğinde tahsilat tutarını bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 28 artırdı.

479?u=https%3a%2f%2fitkv.tmgrup.com.tr%2f2021%2f05%2f03%2fgelecek varlik halka arz ne zaman fiba gelecek varlik hangi tarihte halka arz edilecek 1620049000216

Kuruluşundan bu yana 1,5 milyon gerçek ve tüzel kişinin borcunu devralan Gelecek Varlık, bugüne kadar 480 binden fazla müşterisini finansal özgürlüğüne kavuşturdu. PwC Türkiye tarafından hazırlanan sektör raporuna göre, Gelecek Varlık toplam yatırım tutarı, satın alınan anapara ve tahsilat büyüklüğü ile varlık yönetimi sektöründe lider konumda bulunuyor.

709?u=https%3a%2f%2fitkv.tmgrup.com.tr%2f2021%2f05%2f03%2fgelecek varlik halka arz ne zaman fiba gelecek varlik hangi tarihte halka arz edilecek 1620049002925

‘Yıla yüzde 28 tahsilat artışı ile başladık’

Açıklamada görüşlerine yer verilen Gelecek Varlık Genel Müdürü Sezin Ünlüdoğan, Gelecek Varlık’ın 2021 ilk çeyreğinde tahsilat tutarını bir önceki yılın aynı çeyreğine göre yüzde 28 artırdığını belirterek, ‘Müşterilerimize sağladığımız çözümlerle 2020 yılını 551 milyon TL tahsilatla kapattık. 2021 ilk çeyreğinde tahsilatımızı 2020’nin aynı dönemine göre yüzde 28 artırarak büyümeye devam ettik. Özellikle bu zor dönemde işletmelerin faaliyetlerine devam etmeleri ve bireylerin finansal özgürlüklerine kavuşmaları için müşterilerimize çözüm odaklı esneklikler sağladık. Gücümüzü, müşterilerimizin finansal durumlarını yakından takip etmemizi ve kişiye özel çözümler üretmemizi sağlayan gelişmiş dijital altyapımız ile deneyimli insan kaynağımızdan alıyoruz.’ değerlendirmesinde bulundu.

Gelecek Varlık’ın 550’den fazla kişiye istihdam sağladığını aktaran Ünlüdoğan, “FİBA Grubu’nun toplumsal cinsiyet eşitliği konusundaki değerlerine bağlı kalarak, çalışanlarımızın yüzde 66’sı ve yönetim kadromuzun yüzde 55’i kadınlardan oluşuyor. Uzlaşmacı, çözüm odaklı ve yenilikçi bir yaklaşımla faaliyetlerimize devam ediyoruz.’ ifadelerini kullandı.

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.