2022 yılı halka arz listesi

2021 yılında birçok şirket halka arz edildi. Rekor seviyede halka arz gerçekleşen 2021 yılından sonra bütün herkes 2022 yılında da şirketlerin halka arz olup olmayacağı merak ediyor. işte 2022 yılında halka arz olmasını beklediğimiz birçok şirket…

2022 YILINDA HALKA ARZ EDİLMESİ BEKLENEN ŞİRKETLER…

 HALKA ARZ OLACAK ŞİRKETLER
1EFELER ÇİFTLİĞİ
2CONSUS ENERJİ

 

2021 yılında halka arz rüzgarı eserken 2022 yılında da birçok şirketin halka arz olacağı konuşulmaya başlandı. Birçok şirket halka arz adımlar atarken 2022 yılında halka arz olacağını açıklayan şirketler bulunmaktadır.En güncel şirket bildirimlerini https://www.kap.org.tr/tr/ öğrenebilirsiniz.

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.