ÖZSU BALIK HALKA ARZI EŞİT Mİ?

Özsu Balık halka arz oluyor. Taslak izahnamesi yayınlandı. Taslak izahnameye göre halka arzı nasıl gerçekleşecek? Gelin Özsu Balık halka arzıyla ilgili taslak izahnameye göz atarım..

Özsu halka arz oluyor. Halka arz olacağını açıklayan şirket taslak izahnamesini yayınladı. Taslak izahnameye toplamda 8.6 milyon lot satışı olacağı belirtirdi. Ek satışın olmayacağı belirtirdi.  Halka arz fiyatı henüz açıklanmayan şirketin ne kadar değerden talep toplanacağını ilerleyen günlerde göreceğiz.

HANGİ KURUM TALEP TOPLAMA İŞLEMİNDE LİDERLİK YAPACAK?

Halka arzla ilgili hangi kurum liderlik yapacağını birçok yatırımcı merek ediyor. Özsu Balık halka arzında Gedik yatırım bu arzda liderlik yapacak.

HALKA ARZ EŞİT Mİ ORANSAL MI OLACAK?

Taslak izahnameye göre Özsu Balık oransal olarak halka arz edileceği yazıyor…

Halka arz haberleri

ŞİRKETİ YAKINDAN TANIYALIM..

Denizden sofralara lezzet ve sağlık.

Dünyanın en değerli proteinine sahip olan balığı, tüm insanlar için ulaşılabilir kılmak amacıyla çalışan bir gıda şirketiyiz. 4 kıtada, 50’den fazla ülkede, sofralarına konuk olduğumuz milyonlarca tüketicimizin daha sağlıklı, daha kaliteli, daha lezzetli balık ile beslenmesini sağlamak amacıyla tutkuyla çalışıyoruz. Deniz suyunun temizliği, değerleri ve ısı derecesi bakımından dünyanın en kaliteli levrek ve çipuralarının yetiştiği Urla’da bulunan 94 açık-deniz kafesimizde üretim yapıyoruz. Kuluçkahane tesisimizden, laboratuvarımıza, işleme tesisimizden, paketleme tesisimize Türkiye’nin tek çatı altına toplanmış en gelişmiş tam entegre kültür balıkçılığı markalarından birisiyiz.

 

Uzman ve dinamik insan kaynağımızla, çevre dostu teknolojilerimizle, uluslararası standartlarda gerçekleştirdiğimiz 6 bin ton kaliteli ve sağlıklı balık üretimimizle, tüm dünyadaki tüketicilerimizin balık ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Türkiye’deki şirketimiz dışında grubumuza bağlı, İngiltere’deki Özsu Balık UK ve Hollanda’daki Özsu Balık EU şirketlerimizle yurt dışı operasyonlarımızı yönetiyoruz.

ÖZSU BALIK

Bizim için denizlerimizin korunması, temiz ve sağlıklı kalmaları uzun vadeli hedeflerimize ulaşmak ve gelecek nesillerin çıkarlarını korumak için esastır. Bu nedenle, en yüksek standartlarda çevresel sürdürülebilirlik, yaptığımız işin her düzeyinde ve kurum kültürümüzün merkezinde yer alır. Kuluçkahanemizden açık denizlere, üretim tesislerimizden sofralara dek tüm aşamalarda, her temas noktasında, gıda kalitesini ve tedarik zincirimizi en verimli şekilde yönetiyor, değerlendiriyor ve geliştiriyoruz. Balıklarımızın, çevremizin, çalışanlarımızın ve ailemizden saydığımız tüketicilerimizin refahını bu şekilde sağlıyoruz.

KAYNAK: https://www.ozsubalik.com.tr/ozsu/bizi-taniyin

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.