ANGEN KAÇ LOT VERDİ

14-15 Ekim tarihlerinde talep toplama işlemi gerçekleşen Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji (ANGEN) ürünleri  kişi başı kaç lot verdi? Ne zaman işlem görmeye başlayacak….

Angen ne zaman işleme başlayacak bu sorunun cevabını burdan öğrenebilirsiniz..

ULUSAL FAKTORİNG EŞİT DAĞITIMLA…

İHA EŞİT LOT

14-15 ekim tarihinde talep toplama işlemi olan ANGEN yatırımcılarına oransal olarak dağıtılacak. 21.00-22.50 lira arasında halka arz olan şirket. Toplamda 23 m lot dağıtacak.Halka arz sonucuna göre %7.64 oranında pay verilecek. Ayrıca 113.032 kişi katıldı.

GELECEK VARLIK KAÇ LOT VERDİ

 

angen

HEDEF KAÇ LOT VERDİ…

Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji A.Ş. ISO 9001, ISO 13485 ve 98/79/EC Toplam Kalite Sistemleri uyarınca çalışan bir biyoteknoloji şirketidir. Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji A.Ş.’nin başlıca faaliyetleri Gerçek Zamanlı Polimeraz Zincir Reaksiyonu (Real-Time PCR) kitleri geliştirmek ve üretmek, otomatik nükleik asit izolasyon cihazları ve Real- Time PCR Sistemleri ile eksiksiz bir çözüm oluşturmaktır.

 

Anatolia Tanı A.Ş. 2010 yılında, genetik, sağlık ve tanıtım alanlarında yirmi yıllık deneyime sahip ortaklar tarafından İstanbul’da kuruldu. Firmanın başlıca hedefleri, yüksek kalitede moleküler genetik ürünler geliştirip üreterek Türkiye’nin moleküler diyagnostik ve biyoteknoloji alanındaki dışa bağımlılığını azaltmak ve küresel pazarda başarı kazanmaktır. 

EŞİT HALKA ARZ BEKLEYEN ŞİRKETLER..

Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji A.Ş.;

 

  • * Türkiye’nin en donanımlı Class 1000 PCR laboratuvarlarına sahiptir. Laboratuvarlarını hem workshoplar ve uygulamalı eğitimler düzenlemeye uygun şekilde hem de Ar-Ge faaliyetlerine yönelik ince ayrıntılar düşünerek tasarlamıştır.
  • * Tam otomatik nükleik asit izolasyon ve PCR setup robotlarını kendi tasarlayıp üretmekte olup, Real-Time PCR Cihazlarını da OEM anlaşmalarıyla kendi markasıyla ürettirmektedir.
  • * Serbest Bölge Şubesi, Satış Merkezi Şubesi ve Ar-Ge Merkezi’nin de yer aldığı Şirket Merkezi’nde toplam 95 kişilik ekibiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.
  • * Yüksek performanslı Real-Time PCR kitleri geliştirmiş, ve üstün hassasiyetli, IVD CE işaretli Bosphore markasını yaratmıştır,
  • * On Ar-Ge/ürün geliştirme projesi TÜBİTAK (Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu) tarafından, iki projesi ise KOSGEB tarafından desteklenmiş bir Ar-Ge Merkezi’ne sahiptir.
  • * Ulusal ve uluslararası fuarlar ve kongrelerdeki katılımlarla, pazarlama faaliyetlerini yürütmekte, dünya çapında pek çok üniversite ve sağlık kuruluşlarında kullanılmakta olan ürünlerini demonstrasyon ve workshoplarla tanıtmaktadır. Dünyadaki en büyük medikal fuar olan Medica’da (Düsseldorf) her yıl ülkemizi kendi standında temsil etmekte olan tek Türk moleküler genetik ürün üreticisidir.
  • * Yurtiçi pazarda halen 100’denfazla merkezde Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji A.Ş. tarafından üretilmiş kitler ve sistemler kullanılmakta ve her geçen gün bu merkezlere yenileri eklenmektedir. 2011 yılından bu yana faaliyetlerini Türk pazarının yanı sıra yurtdışına da genişleterek başta İtalya, Polonya, Romanya, Bulgaristan, Tayland, Ürdün, Mısır, Pakistan olmak üzere 50’nin üzerinde ülkeye ihracat yapmakta olup üretiminin çoğunu ihraç etmektedir.
  • * İtalya ve Pakistan’da iki şirket kurmuştur.
  • * 350’den fazla ürün geliştirmiş, ve Dünya Sağlık Örgütü’nün global test referans standart işbirliği çalışmalarına Türkiye’den davet edilen tek Türk kuruluştur.

https://www.anatoliageneworks.com/tr/kurumsal/hakkimizda

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.