Arçelik A.Ş. (ARCLK) Temettü 2021 ne zaman

Son yıllarda temettü vermeye devam eden Arçelik 2021 yılında da temettü vereceğini açıkladı. Temettü ödeme tarihi 31.03.2021 tarihi olarak açıklandı.

Temettü detayları

Kar Payının 1.412.835.000,00 TL’sı cari yıl kazançlarından dağıtılacak olup, gerçek kişi tam mükelleflere istisna olmayan kazançlara isabet eden kısım üzerinden stopaj uygulanacak olup temettü ödeme tarihi 31 Mart 2021 tarihinde gerçekleşecektir.

image 4
ARÇELİK KAR ZARAR TABLOSU

TEMETTÜ HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ…

ARÇELİK (ARCLK) Temettü

image 5
ARÇELİK GEÇMİŞ YILLARDAKİ TEMETTÜ TARİHİ VE ÖDEME MİKTARLARI

2021 HALKA ARZ TAKVİMİ

ARÇELİK A.Ş.

Kuruluş Yılı : 1955
Genel Müdürlük : İstanbul, Türkiye

Arçelik A.Ş. bugün; dünya çapında 30.000 çalışanı, Türkiye, Romanya, Rusya, Çin, Güney Afrika, Tayland ve Pakistan’da olmak üzere 7 ülkede 18 üretim tesisi, 31 ülkede 33 satış ve pazarlama ofisi ve 11 markasıyla (Arçelik, Beko, Grundig, Blomberg, Elektrabregenz, Arctic, Leisure, Flavel, Defy, Altus ve Dawlance) 130’dan fazla ülkede ürün ve hizmet sunmaktadır.

KAYNAK :

https://www.arcelik.com.tr/

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.