ARZUM HALKA ARZ DA KAÇ LOT VERDİ? İŞLEME BAŞLAMA TARİHİ NE ZAMAN?

Halka arzı onaylanan Arzum’un hangi banka aracılığı ile talep toplayacağı açıklandı. Yapı Kredi bankası müşterilerine; “Yapı Kredi Yatırım Menkul Değerler A.S. liderliğinde Arzum 17-18 Aralık’ta halka arz ediliyor!

Yapı Kredi Yatırım’ın öncülüğünde gerçekleştirilen halka arzda oransal dağıtım yoluyla paylar dağıtılacak.

EFELER ÇİFTLİĞİ’NİN HALKA ARZI İLE ALAKALI YENİ HABER

Alesta Elektronik Teknoloji Yatırım A.Ş. halka arz oluyor

YCL Petrol ve Madencilik halka arz

ARZUM TALEP MİKTARI

Arzum’un halka arzında geçtiğimiz perşembe ve cuma günü gerçekleştirilen talep toplama sürecinin sonuçları açıklandı. Halka arzda birim fiyat 17,00 TL olarak belirlenirken halka arz edilen 13.306.475 TL ile ek satışa sunulan 1.995.971 TL olmak üzere toplam 15.302.446 TL nominal değerli payların satışı gerçekleştirildi.

Yurt içi bireysel yatırımcılara ayrılan tahsisat tutarının 53.6 katı, yurt içi kurumsal yatırımcılara ayrılan tahsisat tutarının 18.7 katı ve şirket çalışanlarına ayrılan tahsisat tutarının 1.5 katı talep geldi. Yurtiçi bireysel yatırımcıya payların yüzde 70,8’i, yurtiçi kurumsal yatırımcılara yüzde 28,2’si ve Arzum çalışarlarına yüzde 1’i satıldı.

ALDEM ÇELİK HALKA ARZ OLUYOR

Peker Holding halka arz

ARZUM İŞLEME BAŞLAMA TARİHİ BELLİ OLDU

24.12.2020 tarihinden itibaren Arzum Elektrikli Ev Aletleri Yıldız Pazarda işlem görmeye başlayacaktır

image 41

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/894223

ŞEKER GYO HALKA ARZ OLUYOR

2021 HALKA ARZ LİSTESİ

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.