ATP halka arz ne zaman, ATP halka arz eşit mi oransal mı?

ATP halka arz sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? ATP Bilgisayar borsada ne zaman işlem görecek?

ATP Bilgisayar 4 Haziran’da Borsada İşlem Görecek KAP’a bildirilen açıklamaya göre ATP Bilgisayar, 4 Haziran tarihinde 24 lira hisse senedi fiyatıyla beraber borsada işlem görecek. KAP’a yapılan açıklamanın tamamını okumadan önce ATP Halka Arzına Dair Tüm Bilgiler! haberimizle detaylı bilgiler edinebilirsiniz. KAP’a yapılan açıklama ise şu şekilde:

ATP Ticari Bilgisayar Ağı ve Elektrik Güç Kaynakları Üretim Pazarlama ve Ticaret A.Ş.’nin (Şirket) 7.500.000 TL nominal değerli paylarının halka arzı tamamlanmış olup, Şirketin sermayesini temsil eden 37.500.000 TL nominal değerli payları Kotasyon Yönergesi’nin 8’inci maddesi çerçevesinde kota alınmıştır. Halka arz edilen Şirket payları 04/06/2021 tarihinden itibaren Ana Pazar’da 24 TL/pay baz fiyat, “ATATP.E” kodu ve sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacaktır.

Halka arz başvurusu kabul edilen ATP Ticari Bilgisayar Ağı ve Elektrik Güç Kaynakları Üretim Pazarlama ve Ticaret A.Ş (ATP)’nin talep toplama tarihleri ve hisse fiyatları yatırımcının takip ettiği konuların başında geliyor.

ATP halka arz ne zaman borsada işlem görecek? Halka arz sürecindeki ATP için talep toplama dönemi Perşembe günü başlıyor. Tamamı sermaye artırımı yoluyla yapılacak halka arzda 7.500.000 TL nominal değerli paylar halka arz edilecek. Sabit fiyat ile 24 TL’den talep toplanacak halka arz sonrasında ATP’nin halka açıklık oranı yüzde 20 olacak. Payların 3 Haziran 2021 Perşembe günü Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlaması bekleniyor. ATP İş Yatırım liderliğinde halka arz ediliyor.

2021 halka arz takvimi

Bee coin nedir ?

ATP HALKA ARZ NE ZAMAN? İŞTE TALEP TOPLAMA TARİHLERİ
 
27-28 Mayıs 2021 tarihlerinde iki gün süreyle talep toplayacak olan ATP’nin yüzde 20’si halka arz edilecek. Halka arz sürecindeki ATP için talep toplama dönemi Perşembe günü başlıyor. 
 
ATP HALKA ARZ HİSSE FİYATI NE KADAR?
 
Tamamı sermaye artırımı yoluyla yapılacak halka arzda 7.500.000 TL nominal değerli paylar halka arz edilecek. Sabit fiyat ile 24 TL’den talep toplanacak halka arz sonrasında ATP’nin halka açıklık oranı yüzde 20 olacak. 
 
ATP NE ZAMAN BORSA’DA İŞLEM GÖRECEK? 
 
Payların 3 Haziran 2021 Perşembe günü Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlaması bekleniyor.
 

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.