AZTEK İLK İŞLEM GÜNÜ

AZTEK İLK İŞLEM GÜNÜ

10-11-12 Ağustos tarihlerinde talep toplama işlemi gerçekleşen şirketin halka arz sonucu açıklandı mı? İlk işleme ne zaman başlayacak?

Talep Toplama Tarihi Açıklandı mı?

10-11-12 Ağustos tarihlerinde halka arz için talep toplanacaktır.

İLK İŞLEM GÜNÜ NE ZAMAN?

17 Ağustos

HALKA ARZ TAKVİMİ…

 

ŞİRKETİ YAKINDAN TANIYALIM…

 

Türkiye Teknoloji ve Tüketici Elektroniği Aksesuar Pazarında Lider Markaların Distribütörü.

Her gün yeni yeni gelişmelerin yaşandığı teknoloji dünyası ve tüm bu gelişmelerin yaşandığı hızlı değişim süreci, sizin gibi bizi de heyecanlandırıyor. Duyduğumuz bu heyecanla, daima teknolojinin geldiği son noktada bulunup, bunları en hızlı şekilde sizlerle paylaşıyoruz.

Teknolojinin değişim hızını yakalamak, ulaştığı evrensel boyutlarda gezinmek, avantajlarını yaşamın her alanına yaymak, teknoloji meraklılarının beklentilerini en doğru ürünlerle karşılamak amacıyla Apple,
Beats by Dr.Dre, JBL, Harman Kardon, Thule, Case Logic, Marshall, Urbanears, Hama gibi üstün nitelikli markaları Türk tüketicisinin beğenisine sunuyor, insan ve teknoloji arasındaki güçlü ilişkiye hız kazandırıyoruz.

KAYNAKÇA: https://www.aztekteknoloji.com/hakkimizda

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.