Balıkesirspor Token Geliyor

Balıkesirspor token geliyor. Son dönemde birçok kulüp kendine ait tokenler çıkarmaya devam ediyor. Bu sayede kendisine gelir sağlayan kulüplere bir yenisi daha eklenecek. Balıkesirspor token çıkarıyor…

BLKS Token ön satışını başlatıyor. Serbest piyasada fiyatlanan taraftar token BLKS Token’ın ön satışı, 12 ay kilitli kalma ve kilitsiz seçenekleriyle Dijital Varlık Alım-Satım Platformu Bitexen’de gerçekleştirilecektir.01 Kasım Pazartesi günü saat 13.00’te Balıkesirspor’un BLKS Token’ını arz edecek.

TOKEN HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ..

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.