BAREM HALKA ARZ SONUCU

BAREM HALKA ARZ SONUCU

3-4 Ağustos  tarihlerinde talep toplama işlemi gerçekleşecektir.

HANGİ ARACI KURUMLARDAN TALEP TOPLAMA İŞLEMİ YAPABİLİRİZ?

Eşit halka arzlarda bütün aracı kurumlardan talep oluşturabiliriz. Hisse fiyatı 36 lira.

HALKA ARZ SONUCU AÇIKLANDI MI…

En fazla 46 lot düştü.

HALKA ARZ TAKVİMİ…

ŞİRKETİ YAKINDAN TANIYALIM

BAREM AMBALAJ olarak 1999 yılında İzmir’in Tire ilçesinde küçük bir atölyede başlayan yolculuğumuz, bugün %100 yerli sermaye ile İzmir, Karaman ve Gaziantep fabrikalarıyla tüm Türkiye’ye hizmet vererek devam ediyor. Ayrıca 17 ülkeye ihracat yaparak ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz.

Yaklaşık 120.000 m² alanda, yıllık 100.000 tonluk üretim hacmimizle, 800 kişiye istihdam sağlamaktayız.

Ofset baskılı karton ve laminasyonlu kutu ambalajın kullanıldığı her sektörde varız. Gıda, elektrik-elektronik, küçük ev aletleri hizmet verdiğimiz sektörler arasındadır.

2016 yılından itibaren, sektörün pazar lideri olarak;
Güçlü insan kaynakları politikamızla,
Yüksek teknolojiye sahip üretim hatlarımızla,
Yurtiçi ve yurtdışı pazarlara hizmet vererek,
Ülkemiz ekonomisine katkı sağlamak için tüm enerjimizle çalışmaya devam etmekteyiz.

Toplam ciromuzun %25’sini birçok dünya ülkesine ihracat yapan firmamız, her geçen gün ihracat kapasitesini arttırmayı hedeflemektedir.

Gücümüzü ve enerjimizi, müşterilerimizden, çalışanlarımızdan ve deneyimlerimizden alan şirketimiz, ekip ruhunu benimseyerek hizmetlerine devam etmektedir.

İleri teknolojiye sahip makine parkurumuz, üretim hacmimiz ve profesyonel ekibimizle “BAREM AMBALAJ” olarak değer katmaktayız.

 

KAYNAK: https://baremambalaj.com/hakkimizda.aspx

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.