BAREM NE KADAR KAZANDIRIR

BAREM NE KADAR KAZANDIRIR

  1. GÜN TAVAN >>>>>>>>165 LİRA
  2. GÜN TAVAN >>>>>>>>348 LİRA
  3. GÜN TAVAN >>>>>>>>548 LİRA
  4. GÜN TAVAN >>>>>>>>768 LİRA
  5. GÜN TAVAN >>>>>>>>1011 LİRA
  6. GÜN TAVAN >>>>>>>>1277 LİRA
  7. GÜN TAVAN >>>>>>>>1571 LİRA
  8. GÜN TAVAN >>>>>>>>1893 LİRA
  9. GÜN TAVAN >>>>>>>>2248 LİRA

HALKA ARZ TAKVİMİ…

ŞİRKETİ YAKINDAN TANIYALIM

BAREM AMBALAJ olarak 1999 yılında İzmir’in Tire ilçesinde küçük bir atölyede başlayan yolculuğumuz, bugün %100 yerli sermaye ile İzmir, Karaman ve Gaziantep fabrikalarıyla tüm Türkiye’ye hizmet vererek devam ediyor. Ayrıca 17 ülkeye ihracat yaparak ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz.

Yaklaşık 120.000 m² alanda, yıllık 100.000 tonluk üretim hacmimizle, 800 kişiye istihdam sağlamaktayız.

 

Ofset baskılı karton ve laminasyonlu kutu ambalajın kullanıldığı her sektörde varız. Gıda, elektrik-elektronik, küçük ev aletleri hizmet verdiğimiz sektörler arasındadır.

2016 yılından itibaren, sektörün pazar lideri olarak;
Güçlü insan kaynakları politikamızla,
Yüksek teknolojiye sahip üretim hatlarımızla,
Yurtiçi ve yurtdışı pazarlara hizmet vererek,
Ülkemiz ekonomisine katkı sağlamak için tüm enerjimizle çalışmaya devam etmekteyiz.

Toplam ciromuzun %25’sini birçok dünya ülkesine ihracat yapan firmamız, her geçen gün ihracat kapasitesini arttırmayı hedeflemektedir.

Gücümüzü ve enerjimizi, müşterilerimizden, çalışanlarımızdan ve deneyimlerimizden alan şirketimiz, ekip ruhunu benimseyerek hizmetlerine devam etmektedir.

İleri teknolojiye sahip makine parkurumuz, üretim hacmimiz ve profesyonel ekibimizle “BAREM AMBALAJ” olarak değer katmaktayız.

 

KAYNAK: https://baremambalaj.com/hakkimizda.aspx

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.