BİOTREND ENERJİ HALKA ARZ NE ZAMAN? HALKA ARZ FİYATI BELLİ Mİ? BİOTREND HALKA ARZ EŞİT Mİ ORANSAL MI DAĞITIM OLACAK?

Birçok yatırımcının merak ettiği konulardan birisi Biotrend Enerji halka arzı ne zaman?  İşte cevabı…

2021 YILI HALKA ARZ LİSTESİ…

EŞİT HALKA ARZ OLACAK…

BİOTREND HALKA ARZ FİYATI BELLİ Mİ?

Biotrend halka arz fiyatı 16.50-18.00 lira arasında olacaktır. #BİOEN koduyla işlem görecek. Ek satışlar dahil 41.666.666 lot satışı olacaktır. Talep toplama tarihi 19-20-21 nisanda talep toplanacak.

Oransal mı eşit mi halka arz olacak?

Şirket oransal halka arz olacak.

BİOTREND NE ZAMAN İŞLEM GÖRMEYE BAŞLAYACAK ?

BİOEN kodu ile 28 Nisan Çarşamba günü, Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlaması bekleniyor.

BİOTREND KAÇ LOT VERDİ ?

Oransal halka arzı karşılama oranı %4,98 olmuştur.

TEMETTÜ HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ…

Şirketi yakından tanıyalım…

Doğanlar Holding iştiraki Biotrend Enerji, alternatif enerji üretimi konusunda yatırımlar yapma misyonunun yanı sıra, teknolojik olarak üretim ve uygulama merkezi olma hedefiyle, 2017 yılında kuruldu. Biotrend Enerji bünyesinde, 2020 yıl sonu itibariyle, 10 biyogaz, 1 biyokütle ve 1 atık yakıt hazırlama ve tedarik tesisi olmak üzere toplam 12 adet faal tesis bulunmaktadır. 2021 yılında devreye girecek olan 1 biyokütle ve 4 biyogaz tesisiyle birlikte toplam 6 bölgede, 11 ilde, 17 tesiste çöpleri elektriğe dönüştürerek, yüz binlerce hanenin enerji ihtiyacını karşılıyor.

Gelecek nesillere tertemiz, sürdürülebilir bir dünya bırakmak için durmadan çalışan Biotrend Enerji her geçen gün portföyünü büyüterek sektörün öncülerinden olmaya devam ediyor.

 

2020 yılı sonu itibariyle, Biotrend Enerji’nin sahip olduğu lisansların toplam gücü; 118,375 MWe seviyesinde. Bu gücün; 104,775 MW’lık kısmı biyogaz ve 13,6 MW’lık kısmı biyokütle tesislerinden oluşuyor. Üretim Lisansı bulunan bu tesislerin devreye alınmış olan kısımlarının toplam kurulu gücü ise 53,381 MWe, 2,4 MWe kurulu gücünde olan lisanssız elektrik üretim tesisi ile birlikte Biotrend Enerji’nin sahip olduğu tesislerin toplam kurulu gücü 55,781 MWe seviyesinde. Tüm bu veriler ışığında ise; kurulu güç kapasitesine göre, Türkiye biyogaz pazarında en büyük oyunculardan biri konumunda.

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.