BİRİKİM VARLIK 2022’DE HALKA ARZ OLUYOR

BİRİKİM VARLIK HALKA ARZ OLUYOR İŞTE DETAYLAR…

2022 yılında da halka arzlar hız kesmiyor. Birçok şirket halka arz için adımlar atıp taslak izahnameler yayınlamaya başladı. Bu yazımızda başka bir şirketin halka arz detaylarını açıklıyoruz.

HALKA ARZ ORANSAL MI EŞİT Mİ?

Taslak izahnameye göre şirket eşit dağıtım yöntemiyle halka arz olacak.

HALKA ARZ FİYATI BELLİ Mİ?

Henüz açıklanmadı. Borsada #BRKVY koduyla işlem görecek.  Toplamda 12 milyon lot satışı yapılacaktır. Konsorsiyum lideri ise Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.

HALKA ARZ İÇİN TALEP TOPLAMA TARİHİ AÇIKLANDI MI?

Henüz açıklanmadı.

2022 HALKA ARZ LİSTESİ

ŞİRKETİ YAKINDAN TANIYALIM…

Hakkımızda

Birikim Varlık Yönetim Şirketi 2016 yılında kurulmuş olup, 2018 yılı BDDK kararı ile faaliyet izni alarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Tüm Varlık Yönetim şirketleri gibi faaliyetlerini ilgili mevzuata ve BDDK gözetim ve denetimine uygun olarak yürütmekte olan Birikim Varlık, finans sektörünün verimli bir iş ortağı ve değer yaratan seçkin bir üyesi olmak amacıyla faaliyetine devam etmektedir.

Birikim Varlık; sorunlu alacak tahsil süreçlerinde hızlı, etkili ve yaratıcı yöntemlerle artı değerler oluşturarak çözüm üretmeye odaklanmış olup, sorunlu alacak tahsil tecrübesi ve sektöründeki uzmanlığından aldığı güç ile şirketin, iş ortaklarının ve süreçte yer alan tüm tarafların yararını arttıracak çözümler geliştirerek faaliyetlerini sürdürmektedir.

KAYNAK: https://www.birikimvarlik.com.tr/default.aspx

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.