BİRİKİM VARLIK ARACI KURUMLAR

HALKA ARZ ORANSAL MI EŞİT Mİ?

Taslak izahnameye göre tamamı eşit halka arz olacak

HALKA ARZ İÇİN HANGİ ARACI KURUMLAR VAR?

A1 CAPİTAL

AHLATÇI

ALAN

ALNUS

ALTERNATİF

BİZİM

BURGAN

DENİZ

DİNAMİK

GARANTİ

GEDİK

GLOBAL

ICBC

İNFO

İNG

İNTEGRAL

İNVESTAZ

IŞIK

MARBAŞ

MEKSA

OSMANLI

OYAN

PHİLLİPCAPİTAL

QNB FİNANS

ŞEKER

TACİRLER

TERA

TURKİSH

ÜNLÜ

VAKIF

YAPI KREDİ

YATIRIM FİNANSMAN

ZİRAAT

HALKA ARZ TAKVİMİ…

HAKKIMIZDA

Birikim Varlık Yönetim Şirketi 2016 yılında kurulmuş olup, 2018 yılı BDDK kararı ile faaliyet izni alarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Tüm Varlık Yönetim şirketleri gibi faaliyetlerini ilgili mevzuata ve BDDK gözetim ve denetimine uygun olarak yürütmekte olan Birikim Varlık, finans sektörünün verimli bir iş ortağı ve değer yaratan seçkin bir üyesi olmak amacıyla faaliyetine devam etmektedir.

Birikim Varlık; sorunlu alacak tahsil süreçlerinde hızlı, etkili ve yaratıcı yöntemlerle artı değerler oluşturarak çözüm üretmeye odaklanmış olup, sorunlu alacak tahsil tecrübesi ve sektöründeki uzmanlığından aldığı güç ile şirketin, iş ortaklarının ve süreçte yer alan tüm tarafların yararını arttıracak çözümler geliştirerek faaliyetlerini sürdürmektedir.

KAYNAK:https://www.birikimvarlik.com.tr/hakkimizda.aspx

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.