BMS ÇELİK HASIR HALKA ARZ OLUYOR EŞİT Mİ ORANSAL DAĞITIM MI OLACAK?

BM Çelik Hasır halka arz oluyor. Ne zaman halka arz olacak tarihi belli mi? Halka arz fiyatı belli? Eşit mi oransal dağıtım mı olacak?

BMS ÇELİK HASIR HALKA ARZ TARİHİ VE FİYATI?

31 Mayıs ve 1 Haziran tarihlerinde talepleri toplanacak . Halka arz da 15.000.000 lot satış yapılacaktır.

Halka arz fiyatı %30 iskonto ile 4.87 olarak belirlendi

Özellikle son yıllarda demir-çelik talebinin patlaması ile rekor cirolar gerçekleştiren Şirket halka arza %30 iskontolu fiyatla 4.87 TL ile giriyor. Halka arz ile birlikte Borsa İstanbul’da ilginin yüksek olduğu demir-çelik sektörü bir şirket daha kazanmış olacak.

2021 HALKA ARZ TAKVİMİ…

 

HALKA ARZ EŞİT Mİ ORANSAL MI OLACAK?

Bütün yatırımcıların merak ettiği diğer bir soru halka arz eşit mi oransal mı olacak? Bu şirket halka arzında eşit olarak yatırımcılarına dağıtacak.

Ünlü Co İşlem tarihi

 

İŞLEM KODU BELLİ Mİ?

Şirket borsada #BMSCH koduyla işlem görecek.

TEMETTÜ HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

Şirketi daha yakından tanıyalım…

BMS Çelik Hasır bir BMS GRUP Kuruluşudur

Türkiye’nin ilk ve en yüksek kapasiteli Çelik Hasır fabrikası 1971 yılında Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuştur. Farklı firmalar tarafından 2001 yılına kadar işletilen bu tesis 3 yıl süreden sonra 2004 yılının Eylül ayında BMS GRUP bünyesine dahil olmuştur.

Köklü modernizasyon çalışmalarından sonra yeni ve modern makine ilaveleri ile tekrar faaliyete başlayan BMS ÇELİK HASIR SAN. VE TİC. A.Ş. günümüzde de Türkiye ‘nin en modern ve en yüksek kapasiteye sahip çelik hasır fabrikasıdır. Son makine ilaveleri ve büyütülen kapalı alanlarıyla yıllık kapasite 120.000 ton/yıl çelik hasır, 120.000 ton/yıl soğuk çekme çubuğa ulaşmıştır. 7000 m² kapalı 5000 m² açık olmak üzere toplam 12.000 m² alanda faaliyet gösteren BMS ÇELİK HASIR SAN. VE TİC. A.Ş. başta Türk standartları olmak üzere dünyadan genel kabul edilen ASTM, DIN ve BSI gibi standartlarda üretim yapmaktadır. Üretilen çelik hasır ve soğuk çekme çubukların kalite kontrolleri tesis bünyesindeki laboratuvarda sürekli yapılmakta ayrıca periyodik olarak üniversitelerin test laboratuvarında da kalite kontrol testleri yapılmaktadır.

Modern teknoloji ürünü olan çelik hasır,kullanım yerine göre zamandan, işçilikten ve tüketimden %35- %40 oranlarında tasarruf sağlar. TSE ve ISO belgelerine sahip olan BMS ÇELİK HASIR SAN. VE TİC. A.Ş. Standart ölçü (500 Cm x 215 Cm) dışında projeye göre veya ihtiyaca göre özel ebatlarda da üretim yapmaktadır. Ayrıca çelik hasır dışında ST IVB kalitesinde Ø 4 mm den Ø 12 mm ‘e kadar düz ve nervürlü ( 1 mt – 12 mt arası ) çelik çubuk veya kangal üretilmektedir.

BMS ÇELİK HASIR SAN. VE TİC. A.Ş. Türkiye’deki iddialı konumunun yanı sıra Türkiye’nin Çelik Hasır ihracatında %30 unu gerçekleştirmektedir. İhracat yapılan ülkelerin bazıları ABD – Yunanistan – K.K.T.C. – Libya – Irak – Nijerya – Kuzey Yemen – Almanya – Rusya – Jamaika – Suriye – Arnavutluk – İsrail – Hırvatistan ve Afrika sayılabilir. Sürekli kaliteyi ilke edinen BMS ÇELİK HASIR SAN. VE TİC. A.Ş. mutlak müşteri memnuniyetini de kendine ilke edinmiştir. Bu nedenle BMS ÇELİK HASIR SAN. VE TİC. A.Ş. uzman kadrosuyla çelik hasır ve soğuk çekme çelik çubuk konusundaki her türlü soru ve sorununuzu en kısa sürede cevaplar ve kavuşur.

KAYNAK :

http://www.bmscelikhasir.com.tr/hakkimizda.html

 

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.