Boğaziçi Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş halka arzı eşit mi oransal mı?

Boğaziçi Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş halka arzı ne zaman? Fiyatı ne kadar? Halka arzıyla alakalı birçok sorunun cevabını burada bulabilirsiz.

Boğaziçi Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş ne zaman? Fiyatı belli ?

Boğaziçi Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş halka arzının tarihiyle alakalı herhangi bir tarih yok.  Toplamda yatırımcılara 100.000.000 adet sermaye artışından,14.000.000 adet ise ortak satışından dağılacaktır. Sabit fiyattan halka arz olacak. Fiyatın ne kadar olduğu henüz açıklanmadı.

Fiyatı belli mi?

Boğaziçi Beton’un hisse başı 3,50 liradan halka arz edilecek.

Boğaziçi Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş eşit mi oransal dağıtım mı olacak?

Boğaziçi Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş fiyatı sabit olmakla beraber yatırımcılara dağıtım şekli oransal olacaktır.

Boğaziçi Beton talep toplama tarihi ne zaman? Boğaziçi Beton halka arz ne zaman?

Boğaziçi Beton halka arzında talep toplama 26-27-28 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek. Son halka arzlarda düşüş gösteren ilgiden dolayı arzın gereken talebe ulaşabilmesi için talep toplamanın 3 iş günü olduğu düşünülüyor.

2021 YILINDA HALKA ARZ OLACAK ŞİRKETLER…

Şirketi daha yakından tanıyalım..

Biz Kimiz?

1997 yılında alt yüklenici olarak başladığımız Hazır Beton üretimine, 2003 yılından itibaren Boğaziçi Beton markası ile bağımsız olarak hizmet veriyoruz.

Üretim ve satış faaliyetlerimizi İstanbul’da 21 farklı lokasyonda , 30 Hazır Beton tesisi ile sürdürüyoruz.  

Ana faaliyet konumuz olan hazır beton üretimi ve satışı ile birlikte, betonun hem kalitesini hem maliyetini etkileyen agregayı da kendi bünyemizde üretiyoruz. Bu kapsamda yıllık 6.000.000 ton agrega üretim kapasitesine sahip  2 Taş Kırma tesisi ile İstanbul Avrupa Yakasının en yüksek kapasiteli Agrega Maden Ocağı işletmecisiyiz.

Dinamik ve güçlü ekibimiz, güçlü araç/makine – ekipman parkurumuz ile müşterilerimizin ihtiyacı olan çözümler üretiyoruz.

Sürekli gelişen ve  kendini yenileyen, çevre duyarlılığı olan bir marka olarak, bir çok büyük projenin  vazgeçilmez çözüm ortağı olmanın yanı sıra pek çok mega projeye de imza attık.

İstanbul’da  en yaygın dağıtım ağına ve en yüksek üretim kapasitesine sahip hazır beton firmalarından biri olarak (6 milyon m³/yıl); bugüne kadar 35 milyon m³’ün üzerinde beton üreterek alanımızın önemli markalarından biri olduk.

2015 yılından 2018 yılında kadar sektörünün Lider firmaları arasında yer alırken ve 2019 yılı verilerine göre sektörümüzün Lideri konumuna geldik.

Boğaziçi Beton olarak Türkiye’nin en büyük 500 Sanayi Kuruluşu sıralamasında :

2013 yılı Türkiyenin ilk 500 firması sıralamasında 370. sırada yer aldık.

2014 yılı Türkiyenin ilk 500 firması sıralamasında 260. sırada yer aldık.

2015 Türkiyenin ilk 500 firması sıralamasında 219. sırada yer aldık.

2016 yılı Türkiyenin ilk 500 firması sıralamasında 236. sırada yer aldık.

2017 yılı Türkiyenin ilk 500 firması sıralamasında 315. sırada yer aldık.

2018 yılı Türkiye’nin ilk 500 firması sıralamasında 343. sırada yer aldık.

2019 Yılında Türkiye’nin ilk 500 firması sıralamasında 378. sırada yer aldık.

Hedef ve Beklentimiz

Rekabetçi, hedef odaklı bir atmosfer yaratabilmek adına sürekli gelişmek durumunda olduğumuzu biliyoruz.

Biz “Boğaziçi Beton” olarak geleceği ve sektörü şekillendirdiğimizin, başarının; istekli olmak, çok çalışmak, ve planlı olmaktan geçtiğinin farkındayız.

Birlikte yürümeyi seçtiğimiz tüm hammadde tedarikçilerimiz ve hizmet sunduğumuz partnerlerimizin de benzer bakış açılarına sahip olmasını özellikle tercih ediyor, çalışan eğitimine ve tam kaliteye verilen önemin kaliteli ürün üretmenin mecburiyeti olarak görmelerini bekliyoruz.

Çağın gerektirdiği teknolojik yatırımlar ile de desteklediğimiz üretim ve hizmet sunuş şeklimizi geliştirmeye her geçen gün yenilenerek ilerlemeye niyetliyiz. Bugüne kadar yaptıklarımız bundan sonra yapacaklarımızın hem garantisi hem temelidir. Eminiz ki bu bakış açısı sektörel ve bireysel bazda hepimizi geliştirmeye devam edecektir.

http://bogazicibeton.com/hakkimizda/

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.