Çavuşoğlu Demir Çelik, halka arz fiyatı

Çavuşoğlu Demir Çelik halka arz talep toplama tarihleri ne zaman, eşit mi oransal dağıtım mı, borsa hisse kodu nedir, hangi bankalarda var, hisse fiyatı ne kadar? İşte tüm detaylar…

 

Dünya gazetesiden Hilal Sönmezin haberine göre Kayseri ve İncesu Organize Sanayi Bölgelerindeki tesislerinde 62 yıldır faaliyetlerini sürdüren Çavuşoğlu Demir Çelik, halka arza hazırlanıyor. Şirket, gerekli işlemleri tamamladıktan sonra da Sermaye Piyasası Kurulu’na başvuracak. Temel yatırımlarını büyük oranda tamamladıklarını ve henüz hızlı büyümesi devam eden bir şirketi halka açarak, yatırımcıları için yüksek karlılık oranları sağlamayı hedeflediklerini kaydeden Çavuşoğlu Demir Çelik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Emre Oğuzönder, halka arz sonrasında da yüksek katma değerli ürünlere yönelerek büyümeye devam edeceklerini söyledi.

Oğuzönder, “Halka arz için gerekli çalışmaları yapıyoruz. Onay aldıktan sonra da daha yüksek katma değerli ürünlerle karlılığımızı artırmaya devam edeceğiz. Yurt içi ve dışında faaliyet alanımızı genişleteceğiz. 2021 yılında, ciromuzu önceki yıla göre yüzde 130’dan fazla, karlılığımızı ise yüzde 300’den fazla artırdık. Kayseri OSB ve İncesu OSB’deki fabrikalarımızda, sektörümüz için önemli makinalarımız var. Temel yatırımlarımızı büyük ölçüde tamamladık ve henüz hızlı büyümemizin devam ettiği bir dönemde halka açılarak yatırımcılarımıza da yüksek karlılık oranları sağlamayı hedefliyoruz” dede.

CAVDC işlem koduyla işlem görmesi bekleniyor

ÇAVUŞOĞLU DEMİR ÇELİK TALEP TOPLAMA TARİHİ

Henüz belli değil.

ÇAVUŞOĞLU DEMİR ÇELİK HANGİ ARACI KURUM

Ahlatcı Yatırım Menkul Değerler A.Ş

ÇAVUŞOĞLU DEMİR ÇELİK HALKA ARZ FİYATI

Satış Fiyatı 9,54 (henüz onay çıkmadı)

ÇAVUŞOĞLU DEMİR ÇELİK EŞİT Mİ ORANSAL MI?

Eşit Dağıtım

ÇAVUŞOĞLU DEMİR ÇELİK KAÇ LOT VERDİ

Henüz belli değil.

ÇAVUŞOĞLU DEMİR ÇELİK İŞLEM TARİHİ

Henüz belli değil.

2022 HALKA ARZ LİSTESİ

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.