CEOEM TEMETTÜ 2022

CEOEM TEMETTÜ 2022 TAKVİMİ AÇIKLANDI MI?

Türkiye’nin en büyük şirketlerinden birisi olan CEOEM temettü veriyor mu? Şirket geçmiş yıllarda temettü verdi mi? Gelin hep beraber inceleyim. 

CEOEM şimdiye kadar herhangi bir temettü dağıtımı gerçekleştirmedi. Ancak şirket 2022 yılında temettü dağıtacağını açıkladı. Henüz tarihi netleşmedi temettü takviminin. Birçok yatırımcı merakla beklediği/aradığı sorulardan birisidir temettü dağıtımı ne zaman? 

CEOEM şirketi temettü dağıtımını takvimini açıklacağı zaman en güncel bilgileri sitemizden ulaşabilirsiniz…

TEMETTÜ NEDİR?

Kâr payı olarak da bilinen temettü, yatırımcılara ekstra kazanç sunar. İşletmenin belli bir dönemde elde ettiği kârdan pay almak demektir. Temettünün dağıtıldığı sırada şirketin çok küçük de olsa hissesine sahip olan herkes kârdan pay hakkı kazanır. Dolayısıyla borsa yatırımcısının dikkatini çekmektedir.

TEMETTÜ HAKKINDA DAHA ÇOK BİLGİ EDİNMEK İSTİYORSANIZ TEMETTÜ NEDİR YAZIMIZA BAKABİLİRSİZ…

2022 HALKA ARZ LİSTESİ

HALKA ARZ TAKVİMİ…

ŞİRKETİ YAKINDAN TANIYALIM…

CEOEM HAKKINDA…

CEO EVENT: BUZKIRAN
 

CEO Event (CEOEM), reklam ve siyasal iletişim konusundaki birikim ve deneyimini ‘event yönetimi‘ne taşımak isteyen iddialı bir takım tarafından 2006 yılında kuruldu.

CEO Event (CEOEM), Türkiyeʼde ‘event‘ kavramını yeniden tanımladı. Kuruluşundan kısa bir süre sonra, event alanında yerel-ötesi bir oyuncu haline geldi. Uluslararası önemde, prestij değeri yüksek büyük eventler, çok geçmeden CEO Event ile anılır oldu.

Event, etkinlik ve organizasyonun çok ötesinde bir kavramdır. Event, çok parçalı, çok katmanlı ama birbiriyle bağlantılı aktivitelerin paydaşların hedefleri doğrultusunda bir araya getirildiği profesyonel bir etkinlik yönetimidir.

CEO Event, organizasyon ve etkinlikleri event boyutuna taşıyan yaklaşımı ile Türkiyeʼde yeniliklerin öncüsü olmuştur.

CEO Eventʼte her bir event, ekonomik, toplumsal, kültürel ve tarihsel bağlamlarıyla birlikte bütüncül bir perspektifle ele alınır. Eventin kapsam ve içeriği, öncesi ve sonrasıyla; iletişim, uygulama ve getirileri hesaplanarak titizlikle planlanır ve uygulanır.

CEO Event (CEOEM) bütün bu bileşenleri dikkate alarak, paydaşlarının stratejik hedeflerine ulaşması için yaratıcı çözümler sunar.

Bugüne kadar CEO Event (CEOEM) imzasını taşıyan işler, kurumsal düzeyde elde edilen yüksek güvenin göstergesidir.

CEO Event Türkiyeʼnin gururu olan, dünya çapındaki eventlerin arkasındaki ‘akıl‘ ve ‘itici güç‘tür. Birleşmiş Milletler Dünya İnsani Zirvesi, Birleşmiş MilletlerEn Az Gelişmiş Ülkeler Konferansı, WEC Dünya Enerji Kongresi, WTA Championships İstanbul Tenis Turnuvası, FIFA U-20 Dünya Kupası Açılış Töreni, NATO Dışişleri Bakanları Toplantısı, Teknofest İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu, İstanbul 2020 Olimpiyat Aday Şehir Tanıtım Etkinlikleri gibi uluslararası eventler, CEO Eventʼin gerçekleştirdiği global ölçekli projelerden bazılarıdır.

CEO Eventʼi ayrıcalıklı kılan, global düzeyde yakaladığı başarıdır. Bu başarının sırrı, yerelin dilini evrensel düzeye taşıyabilme becerisidir.

CEO Event, altı temel faaliyeti kendisine uzmanlık alanı olarak belirlemiştir. Bunlar kongre, eğlence, spor, fuar, tasarım ve kurumsal etkinlik yönetimidir.

Kendine güvenen, deneyimli ve tutkulu bir takımla çalışan CEO Event için eventin bütün aşamalarında profesyonellik, hayati önemdedir. Mükemmele ulaşmak, CEO Eventʼin ana hedefidir. Bunun için yerel ve global iş birliklerine önem verir.

Hedefe ulaşmak için paydaşlarının bilgi birikimleri ve iş yapma deneyimlerinden azami ölçüde yararlanır.

Bugüne kadar elde ettiği başarılar, CEO Eventʼin gelecekteki hedefleri için de en büyük güvencedir. CEO Event, bir ‘buzkıran‘ gibi hareket ederek sektörün yolunu açmış, event işini ülkemizde özel bir uzmanlık alanına taşımıştır. Önümüzdeki dönemde de bu öncü işlevini sürdürmeyi, kendine görev bilmektedir.

CEO EVENT
 

‘Event Yönetimi’, gerçekte proje yönetiminden farksızdır ve yönetimin tüm işlevlerini içerir. Event yönetimi işe, planlama ile başlar. Organizasyon, yürütme, koordinasyon ve kontrol süreçleri ile de tamamlanır. 

Bu 5 temel işlev, başarılı event yönetimi için olmazsa olmazlar olarak bilinir.

CEO Event, event yönetiminin her bir işlevlerini büyük bir titizlikle yerine getirir. Özenli bir hazırlık sürecini, ince elenip sık dokunmuş bir planlama izler. Ardından her bir aşaması benzersiz bir uzmanlığın yansıması olan organize etme, koordinasyon ve kontrol süreçleri iç içe yürütülür. Ve en sonunda profesyonelliğin doruklarında bir uygulama ile event süreci taçlanmış olur.

Biz CEO Event takımı olarak, event yönetiminin 6 temel boyutuna odaklanıyoruz. Kendimize uzmanlık olarak,

   Kongre
   Spor
   Eğlence
   Fuar
   Tasarım
   Kurumsal Etkinlik yönetimleri alanlarını belirliyoruz.

Paydaşlarımıza yalnızca Türkiye standartlarında değil, dünya kalitesinde bir iş sunuyoruz. Birinci sınıf bir etkinlik hizmet mi istiyorsunuz, o zaman işinin ustası 
CEO Event tam size göre.

CEO Event, paydaşınız olmakla kalmıyor çözüm ortağınız olarak başından sonuna kadar yanınızda bulunuyor. 

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.