DESTEK FİNANS FAKTORİNG ORANSAL HALKA ARZ OLUYOR

Destek Finans Faktoring halka arz oluyor.  Toplam kaç lot satış olacak? Fiyatı ne kadar? İşte bu sorulara cevap vereceğiz.

DESTEK FAKTORİNG HALKA ARZ FİYATI NE KADAR?

Destek Finans Faktoring halka arz oluyor.   16.666.667 adet lot satışı olacaktır. Ek satış gerçekleşecek olup ek satış için belirlenen miktar 2.500.000 milyon lot olarak belirlendi.  Fiyatın sabit olmayacağı belirtilmekle beraber henüz hangi aralıkta olacağı açıklanmadı. Destek Faktoring borsada #DSTKF koduyla işlem görecektir.

Destek Finans Faktoring oransal dağıtımla halka arz edilecek. Ayrıca halka arza liderlik yapacak grup Ak yatırım olarak belirlendi.

halka arz takvimi

şirketi yakından tanıyalım…

Destek Finans Grubu bünyesinde 1996 yılından beri faaliyet gösteren Destek Finans Faktoring, Türkiye’de finans sektörünün önde gelen hizmet sağlayıcılarındandır.

Destek Finans Faktoring kurum kültürünü;
  • Sağlıklı büyüme
  • Güçlü sermaye yapısı
  • Çözüm odaklılık
  • Değişmeyen hizmet kalitesi
  • Yaygın müşteri tabanı
  • İlgi, kolaylık ve güleryüz
  • Uzmanlık
  • Yenilikçilik
  • ilkeleri çerçevesinde yapılandırmıştır.

Destek Finans Faktoring, güçlü öz kaynak yapısı ve uzman kadrosu ile kurumsal yönetim ilkeleri dahilinde müşteri odaklı, etkin, kesintisiz, kaliteli hizmet anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. 1996 yılından bu yana faaliyetlerine verimlilik esasına dayalı hızlı bir büyüme ivmesi içinde devam eden şirket, Türkiye’de faaliyet gösteren büyük, orta ve küçük ölçekli firmalara faktoring hizmeti vermekte olup, bu müşteriler arasındaki dağılımın yaklaşık %90’ını Türkiye’nin önde gelen kurumsal firmaları oluşturmaktadır.

 

Destek Holding

KAYNAK: https://www.destekfaktoring.com/tr/sirket-profili

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.