Doğan şirketler Grubu Holding A.Ş. (DOHOL) 2021 temettü ne zaman?

2019 yılında ve 2020 yılında temettü dağıtımı yapan doğan holding bu yılda temettü dağıtımı yapacaktır. Bu yıl temettü ödeme tarihi  açıklandı. 04.05.2021 tarihinde ödeme işlemi gerçekleşecektir.

2021 HALKA ARZ TAKVİMİ

Doğan şirketler Grubu Holding A.Ş. temettü

DOHOL TEMETTÜ TAKVİMİ

TEMETTÜ HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ…

Doğan Grubu’nu Tanıyın

İş dünyasına ilk adımlarımızı, Onursal Başkanımız Aydın Doğan’ın 1959 yılında Mecidiyeköy

Vergi Dairesi’ne kaydolması ve 1961’de otomotiv alanında ilk şirketini kurması ile attık. Bugün şirketlerimiz, faaliyette bulundukları enerji, akaryakıt perakendesi, finans, internet-eğlence, sanayi, otomotiv, turizm ve gayrimenkul sektörlerinde alanlarında yenilikçi vizyonları ile öncü rol üstlenerek fark yaratıyor ve Türkiye ekonomisine değer katıyorlar.

Doğan Grubu olarak, faaliyet gösterdiğimiz geniş coğrafyada, uluslararası gruplarla kurduğumuz stratejik iş birlikleri sayesinde faaliyetlerimizi verimli bir şekilde yürütüyoruz. Değer odaklı yatırım anlayışını benimseyen ve dünyada pozitif etki yaratmayı amaçlayan sorumlu bir yatırım holdingiyiz. Amacımız, uzun vadeli çözümler üreterek bulunduğumuz bölgelerde daha iyi bir gelecek için liderlik yapmak ve bu anlayışla mevcut yatırımlarımızı dönüştürmek.

Doğan Grubu olarak, şirket kültürünü en az strateji kadar önemsiyoruz. Kültürümüzü, kalite ve müşteri odaklı bir yönetim anlayışını etkin ekip çalışması ile sentezleyen şirketlerimizin benimsediği kurumsal ve etik değerler şekillendiriyor. Biz birbirimizin emeğinin, insanımızın, ülkemizin değerini biliyor, işimizi tutkuyla sahipleniyor, sorumlu ve şeffaf davranıyoruz. Yenilikten korkmuyor, girişimci ruhla ve cesaretle hareket ediyoruz. Köklü kurumların maddi varlıklar kazanma motivasyonundan çok, değerler üzerinde yükseldiği bilinciyle değerlerimize sahip çıkıp onları yaşıyor ve yaşatıyor; değer bilip değer katıyoruz. Değerlerimizden aldığımız güçle, değer odaklı bir kurum olma özelliğimizi perçinleyerek sürdürülebilir ve istikrarlı yolculuğumuza devam ediyoruz.

Üretimde ve ticarette küresel başarıyı hedefleyerek, ürün ve hizmetlerimizle faaliyet gösterdiğimiz geniş coğrafyada, uluslararası gruplarla kurduğumuz stratejik işbirlikleri sayesinde faaliyetlerimizi verimli bir şekilde yürütüyoruz. 2019 sonu itibariyle 3.250 kişiye doğrudan iş imkânı sağlayarak ülke istihdamını destekliyoruz. Grubumuzun başarısında en önemli etken donanımlı ve yetkin insan kaynağı.

KAYNAK:

https://www.doganholding.com.tr/kurumsal/dogan-grubunu-taniyin/

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.