Doğu Aras kaç lot düştü

Doğu aras fiyatı: 110 lira

Doğu Aras işlem kodu: #ARASE

Doğu Aras talep toplama tarihi: 4-5 kasım

Doğu Aras dağıtım şekli: Oransal dağıtım

Doğu Aras dağıtım oranları: Bireysele %60 

yurt içi kurumsala %30 

yurtdışı kurumsala %10

2022 HALKA ARZ OLACAĞINI AÇIKLAYAN ŞİRKETLER…

DOĞU ARAS KAÇ LOT DÜŞTÜ…

Her yatırımcı talep ettiklerin %100 ü oranın da aldı.

halka arz takvimi

ŞİRKETİ YAKINDAN TANIYALIM…

   Enerji dağıtım ve enerji perakende sektörlerinde faaliyet göstermekte olup dağıtım alanında Erzurum, Ağrı, Ardahan, Bayburt, Erzincan, Kars ve Iğdır olmak üzere 7 il, 58 ilçede yaklaşık 1.035.000 bin aboneye hizmet sağlarken perakende alanında  ise tüm Türkiye’ye hizmet sunmaktadır.

     Doğu Aras Enerji Yatırımları A.Ş Enerji sektöründe gün geçtikçe büyümekte, bünyesine katmış olduğu deneyimli uzman kadrosu ve sistemde yapmış olduğu çağdaş değişikliklerle, sürekli ve kesintisiz hizmet sağlayan grup şirketleri ile müşterilerine hizmet vermeyi sürdürmektedir.

KAYNAK : https://doguaras.com/altsayfa?id=9

 

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.