Domino’s Pizza halka arz

Türkiye, Rusya ve Azerbaycan’da faaliyet gösteren Domino’s Pizza’nın ana şirketi DP Eurasia NV, şirketin Borsa İstanbul’da işlem görmesi veya Türkiye’deki iştirakinin Borsa İstanbul’da halka arzını gözden geçirmek için değerlendirme yapacak.

2021 YILI HALKA ARZ OLACAK ŞİRKETLER LİSTESİ

EFELER ÇİFTLİĞİ’NİN HALKA ARZI İLE ALAKALI YENİ HABER

DP Eurasıa NV, yönetim kurulunun aldığı kararda şirketin Borsa İstanbul’da da işlem görmesini veya Türkiye’deki işlerini yürüten iştirakinin Borsa İstanbul’da halka arzını gözden geçirmek için değerlendirme yapmaya karar verildiği açıklandı.

Türkiye dışında Azerbaycan, Gürcistan ve Rusya’nın da içinde bulunduğu DP Eurasia’da 10 aylık dönemde Türkiye’de yüzde 23,3 oranında büyüme yakalarken toplam satışlarını 853.1 milyon liraya yükselti. Büyüme planlarında 2021 yılı için önceliği Doğu Anadolu Bölgesi’ne veren Domino’s, Bitlis, Bingöl, Tunceli, Ardahan ve Muş’ta şube açmayı hedefliyor.

2021 YILINDA RESMİ TATİLLER HANGİ GÜNLERE DENK GELİYOR

ŞEKER GYO HALKA ARZ OLUYOR

BİOTREND ENERJİ HALKA ARZ OLUYOR

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.