EFELER ÇİFTLİĞİ 2022’DE HALKA ARZ OLUYOR

EFELER ÇİFTLİĞİ 2022’DE HALKA ARZ OLUYOR

Halka arz için gün sayan Efeler Çiftliği Tarım ve Hayvancılık Anonim Şirketi hakkında yeni haberler gelmeye devam ediyor. Peki Efeler Çiftliği Tarım ve Hayvancılık Anonim Şirketi hakkında bilmemiz gerekenler nelerdir? Hepsini yazımızda sizlere aktarıyoruz.

Halka arz için hazırlık yapan şirket toplamda 34.6 m lot dağıtım yapacaktır. 

  • Halka arz fiyatı 3.38 lira olarak belirlendi.
  • Tamamı eşit dağıtım olacak…

HALKA ARZ HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ…

Efeler Çiftliği Tarım ve Hayvancılık Anonim Şirketi

Türkiye’deki hayvancılık sektörünün öncü oyuncularından biri olan Efeler Çiftliği’ni 2005 yılında Aydın’ın Germencik ilçesi Turanlar Köyü’nde kurduk. Yaklaşık 7000 büyükbaş hayvanımız, 800 dekar alan üzerine yayılmış binlerce zeytin ve meyve ağacımızla yıllar içinde kocaman bir aileye dönüştük.

Bugün, Efeler Çiftliği olarak, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip büyükbaş süt hayvancılığı işletmesi olmanın gururunu taşıyoruz. İşletmemiz, 2009’dan beri “Hastalıklardan Ari İşletme” sertifikasına ve 2010’dan beri Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’ndan, AB standardında üretimi belgeleyen “Onaylı Süt Çiftliği” ve “İyi Tarım Uygulamaları” sertifikalarına sahip.

Hayvancılık sektöründe başarı elde edebilmek için sadece iyi bir ırka sahip olmanın yeterli olmadığına, hayvanlar için iyi yaşam koşulları ve kaliteli beslenmenin de sağlanması gerektiğine yürekten inanıyoruz.

Dünya standartlarında üretim teknolojilerinden faydalandığımız çiftliğimizde, düve seçiminden, barınakların inşasına, yem bitkileri için ekilecek tohumlardan, süt sağım ve işletme tesislerine kadar her alanda en kaliteli ürün ve malzemeleri kullanmak birinci önceliğimiz. Efeler Çiftliği‘nde her sabah, Türkiye’nin ve Avrupa’nın en kaliteli çiğ sütünü müşterilerimizle buluşturmak için güne başlıyor, her geçen gün ekosistemimizle birlikte büyüyerek daha geniş kitleleri sağlıklı ve besleyici süt ürünleri ile tanıştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Efeler Çiftliği Tarım ve Hayvancılık Anonim Şirketi’nin halka arz çalışmaları devam ediyor. Yapılan son açıklama ise şu şekilde;

Söktaş Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamada, ”12.11.2020 tarihli açıklamamızda şirketimiz yönetim kurulunun yüzde 84 oranında bağlı ortaklığımız Efeler Çiftliği Tarım ve Hayvancılık A.Ş’nin halka arz çalışmalarının başlatılması yönünde karar aldığını duyurmuştuk. Bu kapsamda bugün İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş ile halka arza aracılık sözleşmesi imzalanmıştır.” ifadesine yer verildi. 

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/894818

 

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.