Egepol eşit mi halka arz oluyor

Egepol eşit mi halka arz oluyor? İşte halka arz bilgileri….

EGEPOL HASTANESİ HALKA ARZ

Halka Arz Tarihi :25-26 Ağustos

Halka arz fiyatı 5 TL

İşlem Kodu : EGEPO

Hangi Aracı Kurum: Borsa İstanbul’da işlem yapmaya yetkili olan tüm aracı kurum ve bankalardan yatırımcılar taleplerini iletebilecekler.

Halka arzda talep toplama 10:30 ve 13:00 saatleri arasında gerçekleşecektir.

 

Halka arz olacak paylar ne kadar?

Halka arz edilen pay adedi 25.000.000 adettir.

 

Halka arz yöntemi nasıl olacak?

Halka arz edilecek paylar için 2 (iki) iş günü boyunca “Sabit Fiyat ile Talep Toplama yöntemi ile talep toplanması planlanmaktadır. Yöntem olarak tamamen eşit dağıtım yöntemi kullanılması planlanıyor. 

Egepo İşlem Tarihi-Egepol ne zaman işlem görecek

1 Eylül tarihinde işlem görmeye başlayacak

 Egepo kaç lot verdi

25.000.000 lot yatırımcılara pay edildi ve en fazla 333 lot dağıtıldığı bilgisiyle birlikte, halka arza katılım sayısının 75.000.000 civarlarında olduğu düşünülüyor.

NASMED SAĞLIK HİZMETLERİ

Şirket’in Egepol Hastanesi ve Egepol Cerrahi Hastanesi olmak üzere 2 aktif hastanesi ,81 aktif çalışan doktoru mevcuttur.

Şirket’in hastanelerinde Acil Servis ve Acil Tıp Hizmetleri, Anesteziyoloji ve Re animasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirürji), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Girişimsel Radyoloji, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları , Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyovasküler Cerrahi, Klinik Biyokimya, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Palyatif Bakım Ünitesi, Psikiyatri, Psikoloji Klinik, Radyoloji, Üroloji, Yoğun Bakım Erişkin Ünitesi, Yoğun Bakım Koroner Ünitesi, Yoğun Bakım KVC Ünitesi, Yoğun Bakım Yeni Doğan Ünitesi olmak üzere, 29 birimde ve 225 yatak kapasitesi ile faaliyet göstermektedir.

Bununla birlikte 2017 yılında Şirket’in 3.hastanesi olacak olan Egepol International hastanesinin inşaatına başlanmıştır.

Söz konusu hastanede Acil, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet Çocuk Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak, Burun ve Boğaz, Nöroloji, Radyoloji ve Tıbbi Mikrobiyoloji bölümlerinde hizmet verilecektir. Hastanenin Kasım 2021’de açılması planlanmaktadır.

Ayrıca ESİT halka arz olacak.

Halka arz listesi

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.