Elite Naturel eşit halka arz oluyor..

SPK haftalık güncel bültenini yayınladı. Elite Naturel  halka arz oluyor. Peki nedir bu Elite? Hangi sektörlerde yatırım yapmaktadır? Ayrıca halka arz detayını inceleyim.

SPK haftalık bülteninde Elite’nin halka arz olacağını açıkladı. 

HALKA ARZ TAKVİMİ

HALKA ARZ FİYATI NE KADAR?

SPK yaptığı açıklamada 16.30 liradan halka arz edileceğini açıkladı. 

HALKA ARZ ORANSAL MI EŞİT Mİ?

Elite Naturel halka arzı bireysele eşit olacak. 

TALEP TOPLAMA TARİHİ?

8-9 kasım tarihlerinde toplanacaktır.

HALKA ARZ HABERLERİ…

 

HALKA ARZ

1998’den beri sürdürülebilirlik, izlenebilirlik, esneklik ve düşük maliyet gayesi ile kendi bahçelerimizde organik ürünler yetiştiriyoruz. Organik ve izlenebilir tohumlarımızı temiz ve tarım ilacı karıştırılmamış verimli topraklarla buluşturuyor, sağlıklı üretim için çalışıyoruz. Bunları yaparken adil ticaret kapsamında, adil ücret ve her sene hasat garantisi ile desteklediğimiz 8200’den fazla sözleşmeli ve eğitimli çiftçimiz ile birlikte meyve ve sebzelerimizi tarlalarımızdan özenle topluyoruz. Toplanan ürünlerimizi işleme tesislerimizde işliyor ve güvenle paketliyoruz. Kimyasal veya katkı maddesi eklemediğimiz meyve ve sebzelerimizin tarladan nihai ürüne kadar olan yolculuğunu temiz bir şekilde tamamladıktan sonra, siz değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza sunuyoruz.

KAYNAK: https://www.elitenaturel.com/

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.