EŞİT DAĞITIMLI HALKA ARZLAR GELİYOR

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) yayımladığı bültende Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş.’nin, Qua Granite Hayal Yapı ve Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş.’nin ve Matriks Bilgi Dağıtım Hizmetleri A.Ş.’nin halka arzını onayladığını duyurdu.

Buna göre, Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş.’nin pay başına 12 TL’den, Qua Granite Hayal Yapı ve Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş.’nin pay başına 16,46 TL’den ve Matriks Bilgi Dağıtım Hizmetleri A.Ş.‘nin ise nominal değerli pay başına 28 TL’den satış halka arzı SPK tarafından onaylandı.

Matriks Bilgi Dağıtım Hizmetleri A.Ş talep toplama tarihi ise 30-31 Mart,

Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş.’nin talep toplama tarihi 1-2 Nisan,

Qua Granite Hayal Yapı ve Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş.’nin toplama tarihi 5-6 Nisan.

image 10

İzdemir Enerji halka arz oluyor

2021 YILINDA HALKA ARZ OLACAK ŞİRKETLER…

KAYNAK :

https://www.spk.gov.tr/Bulten/Goster?year=2021&no=15

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.