GALATA WİND HALKA ARZI EŞİT Mİ?

Galata Wind halka arzıyla alakalı yeni güncel bilgiler gelmeye devam ediyor. Peki halka arz nasıl olacak? Detayları işte burada

AYDEM ENERJİ HALKA ARZ…

Galata Wind talep toplama tarihi ne zaman?

15-16 nisan tarihlerinde talep toplama gerçekleşecektir. Fiyatı 5.06 lira olarak belirlendi. Ne zaman borsada işlem görecek belli değil.

Lotların dağıtımı bu şekilde olacaktır;

Bireysel %49

 Kurumsal %40

 Yurtdışı Kurumsal %10

Şirket Çalışanları %1

Galata Wind halka arzı eşit mi oransal mı olacak?

Galata Wind eşit dağıtımlı gerçekleşecektir. İşlem kodu #GWİND ayrıca yatırımcı başına 100 yada 99 lot düşmüştür. 22 nisan tarihinde borsada işleme başlayacak.

2021 HALKA ARZ TAKVİMİ…

 HAKKIMIZDA

Galata Wind, Türkiye’nin dört bir yanındaki gold standard sertifikalı rüzgar ve güneş santralleriyle %100 yenilenebilir enerji üretiyor, yenilikçi batarya çözümleri geliştiriyor. Evlerin, okulların, iş yerlerinin, akaryakıt istasyonlarının, üretim merkezlerinin çatılarına kendi enerjilerini üretmeleri için güneş enerjisi sistemleri tasarlıyor.

Haziran 2012 yılından beri Doğan Holding iştiraki olarak faaliyet gösteren Galata Wind Enerji A.Ş., yüzde 100 yenilenebilir enerji kaynaklı, çevreye duyarlı elektrik enerjisi üreterek, yıllık yaklaşık 400.000 ton karbon emisyon azaltımı sağlıyor. Toplam 269 MW kurulu güce sahip Galata Wind’in hedefi yenilebilir enerji kaynaklarını doğru kullanarak ülkemizin enerjideki dışa bağımlılığını azaltmak, çevreye duyarlı, güvenilir ve sürdürülebilir bir iş modeli ile Türkiye’nin temiz elektrik sağlayıcısı olmak.

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.