GELECEK VARLIK KAÇ LOT VERDİ

14-15 Ekim tarihlerinde talep toplama işlemini gerçekleştiren Gelecek Varlık kişi başı kaç lot verdi?

Gelecek Varlık 13.65 liradan halka arz edildi. oransal olarak dağıtımı olan şirketin kişi başına kaç lot düştüğü belli oldu mu?

İÇİNDEKİLER

KİŞİ BAŞI KAÇ LOT DÜŞTÜ?

1000 lot altında talep yapan bireysel yatırımcılara %37.73 oranında pay verildi. 1000 lot üstüneyse %10,60 oranında verdi. Ne zaman işlem göreceği henüz açıklanmadı.

halka arz takvim…

eşit halka arzlar…

Gelecek Varlık Yönetimi A.Ş. banka ve diğer finans kuruluşlarının tahsili gecikmiş alacak portföylerini satın alarak borçların çözümlenmesi alanında hizmet veren finansal bir kuruluştur. 2005 yılında kurulmuştur ve Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından denetlenmektedir.

2022 YILI ALTIN FİYATI TAHMİNLERİ

Gelecek Varlık Yönetimi A.Ş. bir Fiba Grubu iştirakidir. Fiba Grubu’nun finans sektöründeki yatırımları bankacılık, leasing, faktoring, sigortacılık ve tahsili gecikmiş alacakların takibi alanlarındayken, finans dışı yatırımları perakendecilik, gayrimenkul, yenilenebilir enerji ve turizm sektöründedir. Gelecek Varlık Yönetimi A.Ş. Varlık Yönetim Şirketleri Derneği (VYŞ/D) üyesidir.

KAYNAK : https://www.gelecekvarlik.com.tr/

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.