GEZİNOMİ TALEP TOPLAMA TARİHİ

GEZİNOMİ HALKA ARZ OLUYOR…

Halka arz için birçok şirket hazırlık içinde yer almaktadır. Halka arz için adım atan şirketlerin hangileri olduğunu merak ediyorsanız    halka arzı bekleyen şirketler bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Gezinomi Seyahat Turizm halka arz oluyor. Toplamda 10.000.000  lot satışı olacak olup, borsada #GZNMI koduyla işlem görecek. Konsorsiyum liderliğini İNFO yatırım yapacaktır.

2022 HALKA ARZ LİSTESİ

TALEP TOPLAMA TARİHİ…

1-2 Mart tarihlerinde talep toplanacak.

Kurumsal

Biz Kimiz

Gezinomi, 2011 yılından bu yana Türkiye’nin ve dünyanın pek çok noktasında sunduğu otel ve tur hizmetleri ile gittikçe büyüyen bir tur operatörüdür.

Türkiye’nin dört bir yanında bulunan acentelerimiz, 0850 466 77 44 numaralı çağrı merkezimiz ve www.gezinomi.com internet sitemiz ile 7/24 kolaylıkla tatilinizi satın alabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı turlar, otel konaklama, Kıbrıs otelleri, araç kiralama, uçak bileti, transfer ve tatil için aklınıza gelebilecek her tür hizmeti satın alabileceğiniz Gezinomi Turizm ile siz de “her gün tatil olsa” diyeceksiniz.

Ercan Şirketler Topluluğu Hakkında

 

Ercan Şirketler Topluluğu, 1965 yılında madencilik sektörü ile ilk yatırımına başlayan, daha sonra Türkiye’de gün geçtikçe gelişen enerji, madencilik, turizm, sigorta ve yapı malzemeleri sektörlerinde faaliyet göstererek, %80 büyüme hızı ile ülke ekonomisine katkıdan bulunan bir topluluktur.
• 5 kıtada 28 ülkeye ihracat gerçekleştiren Bien Seramik,
• Sektörün en büyük ve en son teknoloji üretim bandına sahip Qua Granit,
• Enerji, turizm, sigorta ve yapı malzemeleri sektörlerinde faaliyet gösteren Bien Sigorta,
• VONRESORT Elite, VONRESORT Golden Coast, VONRESORT Golden Beach, VONRESORT Abant,
• 500 alt satış acentesi ve 1000’e yakın otel portföyü ile Gezinomi.

Hakkımızda

Gezinomi, kuruluşundan itibaren hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Kişiye özel tatil planlarını cazip fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile sunar, hayalini kurduğunuz tatili sizin için planlar. Tur paketlerinin çeşitliliği, en konforlu otelleri ve 7/24 hizmet sunan seyahat adına istediğiniz her detaya ulaşabileceğiniz adrestir, Gezinomi.

Tatil için cennetten bir köşe olarak adlandırabileceğiniz beldeleri, dünyanın en güzel ülkeleri, şehirleri hatta lezzetleri ile size merak ettiklerinizi sunan blog.gezinomi.com ile her detayı sizin için düşünür ve merak ettiklerinize yanıt verir. Güçlü bir tur operatörü olan Gezinomi, Türkiye genelindeki pek çok acentesi ile giderek büyüyen ve en kaliteli olanı, en uygun fiyata sunmayı hedefleyen bir tur operatörüdür.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini %100 hedefleyerek, en kaliteli hizmeti, en hızlı şekilde ve en uygun seçenekler ile sunan Gezinomi, size özel tatili planlamak için 7/24 her zaman yanınızdadır.

Misyonumuz

Bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmeyi kendine felsefe edinen Gezinomi, müşterilerine en iyi olanı sunmak isteyen çalışanları ile güçlü aile bütünlüğünü sürdürmeyi hedeflemiştir.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik logolarını indirmek için aşağıdaki görsellerin üzerine tıklayabilirsiniz.

KAYNAK: https://www.gezinomi.com/

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.