Girişim Elektrik eşit halka arz oluyor…

Girişim Elektrik halka arz oluyor. Peki halka arz fiyatı belli mi?

2021 HALKA ARZ TAKVİMİ…

Girişim Elektrik halka arzı eşit dağıtımlı olacak. 27.000.000 lot satılacak. Ek olarak da  2.000.000 satış olacak.  Halka arz fiyatı sabit olacak ama henüz ne kadar olacağı belli değil.

Oyak Yatırım konsorsiyum liderliğini yapacaktır.

HALKA ARZ OLACAK ŞİRKETLER…

girisim

Şirketi daha yakından tanıyalım…

Hakkımızda

 

Girişim Elektrik dünya çapında faaliyet gösteren ve Türkiye ve bölgenin elektrik ve enerji sektöründe lider olan MTİ yüklenicisi, mühendislik, satış ve pazarlama şirketlerinden birisidir. 1999 yılından bu yana hem yurt içinde hem de yurt dışında birçok farklı sektördeki çok sayıda önemli müşteriye çok geniş bir ürün & hizmet yelpazesi sunmaktayız. Ayrıca dünya çapında 35’in üzerinde farklı ülkede yüzlerce projeyi başarıyla tamamladık.

600+ kişi ve çoğu elektrik mühendisi olan 50+ mühendisten oluşan nitelikli ve müşteri odaklı ekibimizle her türlü AG, OG, YG elektrik ürünü ve sistemi için müşterilerimize hızlı ve sınırsız bir tedarik zinciri sunuyoruz.

Uzun yıllara dayanan uluslararası mühendislik, satış ve pazarlama tecrübesi ile birlikte yüksek seviyede endüstriyel ve ticari bilgi birikimine sahibiz. Uzun süredir birçok uluslararası önemli şirket ile başarılı bir şekilde işbirliği & ortaklık yürütüyoruz. Onların çözüm ortakları olarak çalışıyoruz veya onların geniş ürün ve hizmet yelpazesini Türkiye’de ve bölgemizde sunuyoruz. Uzmanlaştıkları iş alanlarında önemli oyuncular olan bu şirketlerden bazıları şunlardır: Eaton (ve Cooper Power Systems), Schneider Electric, ABB, Siemens, Alstom, Nordex, Andritz Hydro, Cargill, TBEA, Sediver ve daha birçoğu.

Girişim Elektrik ve grup şirketlerimiz aşağıda verilen projeler gibi yurt içi ve yurt dışı elektrik ve elektromekanik MTİ projeleri üzerinde de uzmanlaşmıştır: AIS ve GIS trafo merkezleri, güneş enerjisi santralleri, rüzgar santralleri, hidroelektrik santralleri, biyokütle enerji santralleri, termik santraller, kombine doğal gaz çevrim santralleri, havai hatlar, havalimanı elektrifikasyonu, demiryolu sistemleri, endüstriyel tesisler, hastaneler, konut ve ticari bina kompleksleri ve daha fazlası… Çok çeşitli endüstrilerde yüksek profilli müşteriler için sürekli olarak yüksek kaliteli anahtar teslim projeler sunmaktayız.

Girişim Elektrik ayrıca yenilenebilir enerji projeleri, özellikle güneş ve rüzgar santralleri için de Allianz Climate Solutions (Almanya) ve ortakları Fraunhofer ISE ve VDE’nin dünyaca onaylı bir MTİ (Mühendislik, Tedarik ve İnşaat) ve O&M (İşletme & Bakım) şirketidir. Mümkün olan en iyi üçüncü taraf denetimleri ve küresel krediler ile en yüksek verimliliği ve maliyet optimizasyonunu sunabiliriz. Bu da müşterilerimize, Allianz tarafından performans/gelir sigortası gibi özel koşullar altında özel sigorta çözümleri sunulmasını sağlar.

 

https://www.girisimelk.com.tr/tr/kurumsal-hakkimizda.php

 

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.