GÖKNUR HALK ARZ OLUYOR 2022’DE

2022 halka arz olacağını açıklayan diğer bir şirkette Göknur Gıda gelin hep beraber inceleme yapalım…

Göknur Gıda halka arz oluyor. gelen taslak izahnameye göre şirketin toplamda 99.750.000 lot satışı olacaktır. Bunlardan 85.5 m bedelli iken 14.25 m ortak satışı olacaktır. Borsada #GOKNR koduyla işlem görecek olup konsorsiyum liderliğini Yapı kredi yapacaktır.

2022 HALKA ARZ LİSTESİ

 

HALKA ARZ EŞİT Mİ ORANSAL MI OLACAK?

Henüz halka arz için gerekli detaylar gelmedi. Halka arz fiyatı ne kadar olacağı belli değil. Ayrıca talep toplama tarihi de henüz bilinmiyor. Halka arzı eşit mi oransal mı olacak onunla ilgilide şirket herhangi bir açıklama yapmadı.

 

 

En güncel haberleri https://www.kap.org.tr/tr/  adresinden öğrenebilirsiniz.

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.