GOLİVE YAZILIM HALKA ARZ

Golive Yazılım Hizmetleri Anonim Şirketi halka arz edilecek. Peki halka arz ne zaman? Halka arz ile alakalı hangi detaylar açıklandı?

2021 HALKA ARZ LİSTESİ

DOMİNO’S PİZZA HALKA ARZ HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Verusa Türk Girişim Sermayesi tarafından KAP’a yapılan açıklamada “Şirketimizin %25 oranında iştirak ettiği Girişim Şirketimiz Golive Yazılım Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu’nun 13.01.2021 (bugün) tarihli toplantısında, Golive Yazılım’ın halka açılmasına, bu kapsamda çalışmalara başlanılmasına ve gerekli başvuruların yapılmasına karar verilmiştir.” denildi.

https://www.kap.org.tr/tr/BildirimPdf/901937

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.