GÜLLÜK MANDALYA HALKA ARZ OLUYOR…

Güllük Mandalya halka arz oluyor. Güllük Mandalya hangi sektörle ilgileniyor? Halka arz tarihi belli mi?Bu soruların cevabını  vermeye çalışacağız.

 

Güllük Mandalya halka arz oluyor.  Turizm işleriyle uğraşan şirket taslak izahnamesini yayınladı. Peki taslak izahnamede neler yazıyor? Halka arz nasıl olacak? 

GÜLLÜK MANDALYA EŞİT Mİ ORANSAL MI HALKA ARZ EDİLECEK?

Gülük Mandalya halka arz izahnamesini yayınladı. Taslak izahnameye göre halka arz oransal olacağı açıklandı. Ayrıca borsada #GLMND koduyla işlem yapacak. 

HALKA ARZ FİYATI NE KADAR? 

Güllük Mandalya halka arzında fiyat henüz belli değil ama sabit fiyattan halka arz olacağı belirtildi. Toplamda 24 m lot satışı olacak olup herhangi bir ek satış olmayacak. Şirketlerin en güncel kap haberlerini    https://www.kap.org.tr/tr/                         adresinden öğrenebilirsiniz.

 

halka arz takvimi

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.