GÜRSEL ARACI KURUMLAR 2022’DE ARZ OLUYOR

GÜRSEL HALKA ARZ OLUYOR…

Gürsel halka arz oluyor. Hangi aracı kurumlardan talep oluşturabiliriz? İşte cevabı burada..

GÜRSEL EŞİT Mİ ORANSAL MI HALKA ARZ OLACAK?

Gürsel Turizm dağıtım şekli eşit dağıtım olacak..

GÜRSEL TURİZM FİYATI

8,25 TL sabit fiyat

2022 HALKA ARZ TAKVİMİ

Eşit halka arz arzlardan her aracı kurumdan talep oluşturabiliriz.

Sermaye artırımı ve ortak satışı yoluyla halka arz edilecek olan 22.000.000 TL nominal değerli payların, tümünün satılması halinde, halka arz sonrası 102.000.000 TL’ye ulaşarak, çıkarılmış sermayeye oranı ise %21,57 olacak.

Sabit fiyatla yapılacak talep toplama süresi, yayınlanmış olan taslak izahnameye göre, 2 işgünü olacağı belirtildi.

Borsa İstanbul’da #GRSL kodu ile işlem görecek olan Gürsel Turizm’in halka arzında, yatırımcı grubu bazında tahsisat oranı bulunmuyor.

Yakın zaman öncesinde Borsa’da satış yöntemiyle gerçekleşen Hun Yenilenebilir Enerji Üretim A.Ş’nin halka arzına, toplamda 243.100 yatırımcının katıldığı açıklanmıştı.

Yatırımcıların, GRSL halka arzında hesaplarına kaç lot düşeceğini hesaplamak kesin olmamakla birlikte, yakın zamandaki eşit dağıtım yöntemiyle tamamlanan halka arzlar ile kıyaslama yaparak aşağıdaki gibi sonuçlar ortaya çıkıyor.

GÜRSEL TURİZM HALKA ARZ KAÇ LOT VERİR

150 bin yatırımcının talepte bulunması halinde, 1.212,75 TL karşılığında 147 LOT,

180 bin yatırımcı talepte bulunursa, 1.006,50 TL karşılığında 122 LOT,

200 bin yatırımcı talepte bulunursa, 907,50 TL karşılığında 110 LOT

220 bin yatırımcı talepte bulunursa, 825 TL karşılığında 100 LOT

240 bin yatırımcı talepte bulunursa, 759 TL karşılığında 92 LOT

250 bin yatırımcı talepte bulunursa, 726 TL karşılığında 88 LOT

280 bin yatırımcı talepte bulunursa, 651,75 TL karşılığında 79 LOT

300 bin yatırımcının talepte bulunması durumunda ise hesaplarına 602,25 TL karşılığında 73 LOT geçecektir.

ŞİRKETİ YAKINDAN TANIYALIM…

989 yılında başlayan yolculuğumuzda ilk günden bu yana uzman kadromuz ile ağırlıklı olarak personel ve öğrenci taşımacılığında ulaşım çözümleri sunmaktayız. Gürsel Ulaşım Çözümleri olarak, yaklaşık 6.700’in üzerinde araç ile her gün yaklaşık 200.000 personel ve 40.000 öğrenciye; başta İstanbul olmak üzere Kocaeli, Eskişehir, Ankara, İzmir, Manisa, Erzurum, Adana, Antalya, Trabzon, Bursa ve Muğla ve tüm ülke genelinde 500’ün üzerinde saygın ve seçkin kuruluşa hizmet veren ulusal bir şirketiz. Her geçen gün ülkemizin önde gelen kurumsal şirketlerini ve eğitim kurumlarını hizmet portföyümüze katarak sürdürülebilir büyümeyi sağlamaktayız.

 

Gürsel Ulaşım Çözümleri olarak sunduğumuz; konfor, verdiğimiz güven, dakiklik, uzmanlık, kalite ve müşteri odaklı anlayışımızla her şey yolunda!

Değerli İş Ortaklarımız, Çok Kıymetli Dostlarımız ve Çalışanlarımız;

Gelişmekte olan her ülkede olduğu gibi ülkemiz de, potansiyelini dünya ölçeğinde rekabet ederken etkin olarak kullanmaktadır. Teknoloji çağında ilerlerken, fikri ve sanayi üretimde insanın rolü ise her zaman önemini koruyor. Bizler anaokulundan üniversiteye, ilk iş deneyiminden emekliliğe kadar tüm çalışma hayatında insanların ulaşımında çok önemli bir noktada olduğumuzun farkındayız. 

 

Karayolu insan taşımacılığının tüm alanlarında akla gelen ilk tercih olurken, bu güvene layık olacak çalışmalarımızın merkezine şeffaflık, koşulsuz müşteri memnuniyeti, çağı yakalayan teknoloji yatırımlarıyla öne çıkıyoruz. 

Çevreye ve doğaya saygılı, insan yaşamına değer veren, toplumsal gelişmeyi destekleyen, iç müşteri memnuniyetini önemseyen kurum kültürümüzle, bu yönde ilerleyen tüm müşterilerimiz ve iş ailemizle geleceğe güvenle yol alıyoruz. 

Levent Birant
Yönetim Kurulu Başkanı

KAYNAKÇA:https://www.gurseltur.com.tr/yonetim

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.