GÜRSEL NE KADAR KAZANDIRIR

GÜRSEL HALKA ARZ OLUYOR İŞTE DETAYLAR…

3-4 Mart tarihlerinde talep toplama işlemi gerçekleşen şirketin yatırımcılarına hisseleri dağıtılmaya başlandı. En fazla 87-88 lot düştü yatıımcılarına. Halka arza ilgi yoğundu yaklaşık olarak 260 bin kişinin katılım gerçekleşti. İşte halka arz yatırımcılarına ne kadar kazandıracak sorusunun cevabı…

GÜRSEL HALKA ARZI TAVAN SERİSİNDE YATIRIMCILARINA NE KADAR KAZANDIRACAK?

LOT SAYISI 88

ARZ FİYATI ,25

MALİYET 726 LİRA

 

TAVAN SAYISI     HİSSE FİYATI       KAR

1.TAVAN                      9,07                      72

2. TAVAN                     9,98                       152

3. TAVAN                    10,97                      240

4. TAVAN                    12,07                      336

5. TAVAN                   13,27                       442

6. TAVAN                   14,60                        559

7. TAVAN                    16,06                       687

8. TAVAN                   17,66                          828

9. TAVAN                  19,42                         983

10. TAVAN                21,36                          1154

 

TEMETTÜ HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ…

ŞİRKETİ YAKINDAN TANIYALIM…

989 yılında başlayan yolculuğumuzda ilk günden bu yana uzman kadromuz ile ağırlıklı olarak personel ve öğrenci taşımacılığında ulaşım çözümleri sunmaktayız. Gürsel Ulaşım Çözümleri olarak, yaklaşık 6.700’in üzerinde araç ile her gün yaklaşık 200.000 personel ve 40.000 öğrenciye; başta İstanbul olmak üzere Kocaeli, Eskişehir, Ankara, İzmir, Manisa, Erzurum, Adana, Antalya, Trabzon, Bursa ve Muğla ve tüm ülke genelinde 500’ün üzerinde saygın ve seçkin kuruluşa hizmet veren ulusal bir şirketiz. Her geçen gün ülkemizin önde gelen kurumsal şirketlerini ve eğitim kurumlarını hizmet portföyümüze katarak sürdürülebilir büyümeyi sağlamaktayız.

 

Gürsel Ulaşım Çözümleri olarak sunduğumuz; konfor, verdiğimiz güven, dakiklik, uzmanlık, kalite ve müşteri odaklı anlayışımızla her şey yolunda!

Değerli İş Ortaklarımız, Çok Kıymetli Dostlarımız ve Çalışanlarımız;

 

Gelişmekte olan her ülkede olduğu gibi ülkemiz de, potansiyelini dünya ölçeğinde rekabet ederken etkin olarak kullanmaktadır. Teknoloji çağında ilerlerken, fikri ve sanayi üretimde insanın rolü ise her zaman önemini koruyor. Bizler anaokulundan üniversiteye, ilk iş deneyiminden emekliliğe kadar tüm çalışma hayatında insanların ulaşımında çok önemli bir noktada olduğumuzun farkındayız. 

 

Karayolu insan taşımacılığının tüm alanlarında akla gelen ilk tercih olurken, bu güvene layık olacak çalışmalarımızın merkezine şeffaflık, koşulsuz müşteri memnuniyeti, çağı yakalayan teknoloji yatırımlarıyla öne çıkıyoruz. 

Çevreye ve doğaya saygılı, insan yaşamına değer veren, toplumsal gelişmeyi destekleyen, iç müşteri memnuniyetini önemseyen kurum kültürümüzle, bu yönde ilerleyen tüm müşterilerimiz ve iş ailemizle geleceğe güvenle yol alıyoruz. 

Levent Birant
Yönetim Kurulu Başkanı

KAYNAKÇA:https://www.gurseltur.com.tr/yonetim

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.