Hamstercoin nedir, nasıl alınır ? Hamstercoin Ne Kadar Olacak

HAMSTERCOIN NEDİR, NEREDEN VE NASIL ALINIR? 

Hamster token, merkezi bulunmayan ve Binance Smart Chain ağı üzerinde çalışan bir kripto para birimi. CoinMarketCap üzerinde Eylül 2021 tarihinden itibaren yer almaya başladı.

Hamster Token, BSC’de oluşturulan merkezi olmayan meme belirtecidir. Ham tokeni diğer meme belirteçlerinden ayıran özellik, pazarda daha güçlü ve güvenli olmasıdır. Hamster’ın amacı, dünyanın her yerinden kullanılabilecek bir jeton olmaktır. Hamster Token ilk olarak CoinGecko ve CoinMarketCap’te listelenmiştir.

Hamster coin, birçok kripto para piyasasında gelenekselleşen yöntemlerle kolaylıkla alınabiliyor. 

Tether nedir

HAMSTERCOIN (HAM) KAÇ DOLAR?

Hamstercoin, Elon Musk’ın paylaşımının ardından yüzde 47,15 değer kazandı. HAM’ın toplam piyasa değeri 31.718.244$’dır

Hamster coin $0,000000013199 seviyesinden işlem görüyor.

Anlık Hamstercoin Fiyatı

HAMSTERCOIN HANGİ BORSADA

CoinMarketCap üzerinde Eylül 2021 tarihinden itibaren yer almaya başladı. Hamster Token ilk olarak CoinGecko ve CoinMarketCap’te listelenmiştir. Hamster coin, birçok kripto para piyasasında gelenekselleşen yöntemlerle kolaylıkla alınabiliyor. 

HAMSTERCOIN BİNANCE’TA VAR MI?

Şu an için Binance’ta bulunmuyor.

HAMSTERCOIN YORUMU,GELECEĞİ

O halde yatırımcılar arasındaki en önemli soru ve belki de bunu arıyorlar, bu nedenle Hamster token’ın finansal özgürlük ve piyasa dalgalanmalarının neden olduğu olumsuzluklardan etkilenmeme gibi bir amacı olduğunu söyleyelim. Kaynaklara göre, token toplum için faydalı olmaya çalışıyor ve token, yatırımcılar veya topluluk arasında sonsuza kadar yer açmak için çok çalışıyor.

Diğer taraftan coin’in kurucusundan bahsedecek olursak yani internette parayı kimin yatırdığını gösteren bir bilgi yok. Sosyal medya kaynaklarına göre, madeni para herhangi bir ekip tarafından geliştirildi ve madeni paranın piyasaya sürülmesinin arkasında birkaç kişi var. Bununla birlikte, madeni para 9 Haziran 2021’de çeşitli ticaret platformlarında piyasaya sürüldü ve coin bazı güvenilir platformlarını kullanarak bu madeni paraya yatırım yapabilirsiniz. Coinmarketcap, madeni paraya yatırım yapabileceğiniz ve madeni paranın en son güncellemesini kontrol edebileceğiniz en güvenilir platformdur.

Hamster (HAM) Fiyat Tahmini 2023

Hamster tahmini fiyatına ve teknik analizine göre, 2023’te HAM fiyatının ortalama 0,00000003 $ fiyat seviyesini geçmesi bekleniyor, bu yılın sonunda Hamster’ın beklenen minimum fiyat değeri 0,00000003 $ olmalıdır. Ayrıca HAM, maksimum 0,00000003 $ fiyat seviyesine ulaşabilir.

Kaynak:https://priceprediction.net/en/price-prediction/hamster/2023

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.