HİTİT BİLGİSAYAR TALEP TOPLAMA TARİHİ…

Hitit Bilgisayar halka arz ne zaman, eşit mi oransal mı?

Sermaye Piyasası Kurulu tarafından halka arz onayı alan Hitit Bilgisayar’ın halka arz detayları merak ediliyor. Hitit Bilgisayar halka arz talep toplama tarihleri ne zaman, eşit mi oransal dağıtım mı, borsa hisse kodu nedir, hangi bankalarda var, hisse fiyatı ne kadar? İşte tüm detaylar…

Hitit Bilgisayar halka arz oluyor. Borsa da #HTTBT koduyla işlem görecektir. Halka arz fiyatı 11.50-12.50 olarak belirlendi.

HİTİT BİLGİSAYAR TALEP TOPLAMA

23-24-25 şubat tarihlerinde talep toplanacaktır.

HİTİT BİLGİSAYAR HANGİ ARACI KURUM

 Ünlü Menkul Değerler’in gerçekleştirileceği halka arzda şirketin SPK’ya yaptığı başvuru sırasında sunduğu izahnamede “Oransal Dağıtım” yönteminin uygulanacağı belirtildi.

Detaylı aracı kurum listesi

HİTİT BİLGİSAYAR HALKA ARZ FİYATI

Hisse Fiyatı: 11,50 TL – 12,50 TL

 HİTİT BİLGİSAYAR EŞİT Mİ ORANSAL MI?

Taslak izahnameye göre halka arz eşit değil oransal olacak. Toplamda 35,192,308 lot satışı olacaktır. Konsorsiyum liderliğini Ünlü Menkul Değerler A.Ş. yapacaktır.

HİTİT BİLGİSAYAR KAÇ LOT VERDİ

Henüz belli değil.

HİTİT BİLGİSAYAR İŞLEM TARİHİ

Henüz belli değil.

2022 halka arz listesi…

HİTİT BİLGİSAYAR HAKKINDA

1994 yılında kurulan Hitit Bilgisayar Hizmetleri, sektörün hızla büyüyen oyuncularının en çetin ve karmaşık ihtiyaçlarını dahi karşılayabilecek düzeyde yeni nesil havayolu, havaalanı ve seyahat yazılım ürünleri ve servisleri sağlamaktadır.

Crane PAX / DCS ürünleri, rezervasyon, biletleme, check-in, yolcu kalkış kontrolü, ekip planlama ve sadakat yönetimi ihtiyaçlarını karşılarken, Crane RA, Crane CA, Crane SP, Crane OCC, Crane CREW ve Crane ALM, sırasıyla, gelir muhasebesi, gider muhasebesi, tarife planlama, operasyon kontrolü, ekip planlama, tur operatörü /charter yönetim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.Müşterileriyle kurduğu yakın ilişkileriyle tanınan Hitit, ürünleri ve servisleri ile ilgili olduğu kadar, müşteri hizmetleri konusunda da mükemmel geri dönüşler almakta ve bu geri dönüşleri daha da kaliteli ve başarılı hizmetlere dönüştürmektedir.

Rezervasyon sistemleri üzerinden geçen 55 milyondan fazla yolcu ile dünya havayolu PSS (Yolcu Servis Sistemi) endüstrisinde 5. sırada bulunan Hitit, Avrupa’dan Asya’ya, Afrika’dan Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlere uzanan müşteri portföyünü hızla çoğaltmaya ve çeşitlendirmeye devam etmektedir.

Hakkımızda

Hitit is a provider of new generation airline, airport and travel industry software solutions and services that support the most complicated and demanding needs of fast-growing industry players. Hitit’s brand “Crane” offers a comprehensive suite that covers the entire operational life-circle, starting from schedule and crew planning through core passenger service and ground-handling needs all the way to industrial-standard accounting and reporting tools. Crane also offers complementing solutions such as loyalty, customer management, multiple sales and distribution channels. Over 70.000 travel agencies use Hitit’s system and more than 50 billion flight queries are processed each year. Hitit’s systems produced more than 65 million passenger bookings with full GDS integration in all leading distribution systems. Hitit was awarded as “Best for Aviation Business IT Solutions Eastern Europe” and “The International Niche Technology Company of the Year” by global award contests.

KAYNAK: https://tr.linkedin.com/company/hitit-computer-services

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.