İHA HALKA ARZ NE ZAMAN?

İhlas Haber Ajansı’nın halka arz için gerekli çalışmaları tamamlayan İhlas Yayın Holding gerekli başvurunun yapıldığını açıkladı.

2021 YILI HALKA ARZ OLACAK ŞİRKETLER LİSTESİ

YCL Petrol ve Madencilik halka arz

İhlas Yayın Holding’den KAP’a yapılan açıklama şöyle: “Bağlı ortaklığımız İhlas Haber Ajansı A.Ş. halka açılma çalışmaları çerçevesinde Sermaye Piyasası mevzuatına uyum kapsamında esas sözleşme değişiklik metninin onayı için 23.12.2020 tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu’na başvuruda bulunduğunu Şirketimize bildirmiştir.”

Türkiye’nin ilk özel haber ajansı olarak 26 yıllık geçmişi olan İHA, yurt içi ve yurtdışındaki 145 noktada, kadrolu ve telifli 1.050’yi aşkın çalışanı ile günde ortalama 300 adet görüntülü, 1.000 adet yazılı haber ve 3.000 adet de fotoğraf üretiyor. Şirketin bu faaliyetleri kapsamında televizyon, gazete, web sitesi, dergi ve kurumlardan oluşan abonelerinin sayısı 2.000 adetten fazla.

ALDEM ÇELİK HALKA ARZ OLUYOR

ŞEKER GYO HALKA ARZ OLUYOR

BİOTREND ENERJİ HALKA ARZ OLUYOR

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.