İMAŞ İLK İŞLEM GÜNÜ

İMAŞ İLK İŞLEM GÜNÜ  NE ZAMAN?

Eşit dağıtım ile halka açılacak İmaş Makina, halka arz yatırımcılarına kaç lot verdi? İmaş makine işlem tarihi ne zaman?

HALKA ARZ ORANSAL MI EŞİT Mİ?

Bireysele Eşit Dağıtım

•Payların %30’u Bireysel,%60’ı Yurtiçi Kurumsal,%10’u Yurtdışı Kurumsal Yatırımcıya

•A1 Capital Liderlik Edecek

•İskonto Oranı:%18.44

HALKA ARZ FİYATI NE KADAR?

 15 liradan halka arz olacak.

TALEP TOPLAMA TARİHİ…

20-21-22 Nisan tarihlerinde talep toplanacak.

HALKA ARZ SONUCU AÇIKLANDI MI?

#imasm halka arzına 129.193 katılımcı 2,40 kat talepte bulunmuştur.

#imasm 37 adet dağıtım yapıldı.

 

15 TL sabit fiyatla talep toplanan halka arzda, en fazla 555 TL’lik   yatırım karşılığında 37 lot elde eden yatırımcılar, şirketin Borsa İstanbul Ana Pazar’da işlem görmesini bekleyecek.

2022 HALKA ARZ TAKVİMİ…

İLK İŞLEM GÜNÜ NE ZAMAN?

Henüz açıklanmadı…Ama 29 Nisan’da işleme görmeye başlayacak.

Firma Profili

İttifak Holding bünyesinde 1989 yılında yüksek kalite ve teknoloji ile makine ve ekipman üretmek üzere kurulan İmaş, tahıl değirmenciliğinde Milleral, yem fabrikalarında Viteral, şeritli testere sektöründe Cuteral, çelik yapı sektöründe Steral ve satış sonrası hizmetlerde ise ProSupport markalarıyla faaliyet göstermekte, profesyonel idari ve teknik kadrolarıyla bu sektörlere değer katmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana dünyada 100’den fazla ülkede anahtar teslimi un ve yem fabrikası kuran ve binlerce testere tezgahı üreten şirketimiz, “önce güven” ilkesiyle müşterilerine hizmet vermekte, yüksek kalite anlayışı ve hızlı satış sonrası hizmetiyle iş ortaklarının memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

 
Firma Profili
 

Makine imalat sektöründe AR-GE’ye en çok yatırım yapan ilk 10 firma arasında yer alan firmamız, kurumsal mühendislik birikiminin yansıması olan son teknolojiyle donatılmış, sektörünün ilk AR-GE Merkezi ile müşterilerine kaliteli ve inovatif ürünler sunmaktadır.

Birbirini tamamlayan sektörlerde üretim yapması sayesinde iş ortaklarına anahtar teslimi entegre fabrika çözümleri sunan İMAŞ, ürettiği makine ve ekipmanların kalitesini hem bünyesindeki kalite güvence birimleri ile her adımda titiz bir şekilde kontrol etmekte hem de dünyaca kabul görmüş kalite belgeleriyle kalitesini garanti altına almaktadır.

32 yıllık tecrübenin ve dünya çapında verilen hizmetin sonucu olarak son yıllarda Türkiye’nin En Büyük 1000 İhracatçısı arasında yer alarak hedeflerine emin adımlarla ilerlemenin gururunu yaşamaktadır.

misyon

Tahıl işleme ve metal kesmede saat gibi çalışan etkin makineler, prefabrike çelik yapıda dayanıklı yapılar ve müşterilerimize hayallerinin ötesinde çözümler üreterek, sürdürülebilir rekabet avantajına katkı sağlarken, çevremize ekonomik ve sosyal değerler katmak için varız.

 

Ürettiği bilgi ve teknoloji ile gelecek yüzyıla yön ve çevresine güven veren evrensel Anadolu yıldızı olmak.

vizyon

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.