İNCEHESAP.COM HALKA ARZ NE ZAMAN? HALKA ARZ İLE İLGİLİ YENİ BİLGİ VAR MI? İŞTE TÜM DETAYLAR..

2020 yılı tam bir halka arz yılı oldu. 2021 yılında da halka arzlar devam ediyor. Peki İNCEHESAP.COM ne zaman halka arz edilecek , İNCEHESAP.COM kaç liradan halka arz edilecek? işte cevapları.

E-ticaret sitesi incehesap.com, 2021 yılında halka arza hazırlanıyor. Yabancı yatırımcılarla da görüştüklerini söyleyen İncehesap.com Kurucu Ortağı Nurettin Erzen, uygun koşulların sağlanması durumunda şirketin yüzde 100’ünü de satabileceklerini ifade ediyor.

E-ticaret sitesi incehesap.com, 2021 yılında halka arza hazırlanıyor. Yabancı yatırımcılarla da görüştüklerini söyleyen incehesap.com Kurucu Ortağı Nurettin Erzen, uygun koşulların sağlanması durumunda şirketin yüzde 100’ünü de satabileceklerini ifade ediyor.

Bilişim sektöründe uzun yıllar boyunca elde edilen bilgi ve tecrübe birikimiyle 2008 yılında kurulan incehesap.com, bilgisayardan cep telefonuna, gaming unsurlarından beyaz eşyaya kadar binlerce ürün sunuyor.

BORSA İSTANBUL KAÇTA AÇILIR KAPANIR ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

YABANCI YATIRIMCILARLA GÖRÜŞÜYOR

incehesap.com, Nurettin Erzen’in önerisiyle 2008 yılında bir aile şirketi olarak, tamamen kendi sermayeleriyle kuruldu. Bilişim sektöründe uzun yıllar boyunca elde ettikleri bilgi ve tecrübe birikimini, teknoloji odaklı bir e-ticaret sitesiyle yansıtma amacıyla yola çıkan Nurettin Erzen, bu iş modeline gelişen teknoloji ve pazarın dijitalleşeceğini öngörerek karar verdi ve harekete geçti.

Pandemiyle birlikte oldukça hızlı bir büyüme kaydeden şirket, 2021 yılında halka arza hazırlanıyor. Yabancı yatırımcılarla da görüştüklerini söyleyen İncehesap.com Kurucu Ortağı Nurettin Erzen, uygun koşulların sağlanması durumunda şirketin yüzde 100’ünü de satabileceklerini ifade ediyor.

İNCEHESAP.COM halka arz tarihi ve fiyatı belli olduğundan sitemizden öğrenebilirsiniz 🙂

HİSSE SENEDİ FİYATLARINI ETKİLEYEN FAKTÖRLER NEDİR

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.