İŞBİR SENTETİK HALKA ARZ OLUYOR? PEKİ NE ZAMAN HALKA ARZ OLUYOR? HALKA ARZ ORANSAL MI EŞİT DAĞITIM MI?

İşbir sentetik halka ne zaman arz oluyor? İşbir sentetik kaç liradan halka arz olacak ? Hangi aracı kurum tarafından İşbir sentetik halka arz edilecek ? İşte cevapları…

Işık Plastik ile başlayan 2021 halka arzları artacak devam edecek gibi görünüyor.

GÜNCEL HALKA ARZ TAKVİMİ

İşbir Holding de bağlı ortaklığı İşbir Sentetik Dokuma Sanayi A.Ş.’nin halka arzı için Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş’nin yetkilendirildiğini duyurdu.

İşbir Holding, İşbir Sentetik Dokuma Sanayi A.Ş.’nin halka arzına ilişkin Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş.’nin yetkilendirildiğini ve ‘Halka Arz Aracılık Sözleşmesi’ imzalandığını açıkladı.

İşbir Holding tarafından Kamuyu Aydınlatma PLatformuna’a yapılan açıklamada, “Bağlı Ortaklığımız İşbir Sentetik Dokuma Sanayi A.Ş.’nin halka arzına ilişkin olarak, 27.01. 2021 tarihinde Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. yetkilendirilmiş olup, bu kapsamda İşbir Sentetik Dokuma Sanayi A.Ş. ile Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. arasında “Halka Arz Aracılık Sözleşmesi” 27.01.2021 tarihinde imzalanmıştır” denildi.

Açıklamada, “10.08.2020 tarihinde esas sözleşmesinin ilgili maddelerinin Sermaye Piyasası Kurulu’nun ilgili tebliğ ve hükümleri doğrultusunda değiştirilmesi amacıyla Sermaye Piyasası Kurulu’na başvuruda bulunmuştur. Söz konusu başvuru 15.01.2021 tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu’nca onaylanmıştır” bilgisine yer verildi.

FORD TEMETTÜ

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.