IŞIK PLASTİK NE ZAMAN İŞLEM GÖRMEYE BAŞLIYOR, KİŞİ BAŞI KAÇ LOT DÜŞÜYOR

Işık Plastik halka arz oluyor. Peki halka arz ile ilgili neler bilmemiz gerekiyor? Ne zaman işlem görmeye başlıyor? Talep toplama tarihi ne zaman?

Yapılan açıklamalara göre şirket tüm aracı kurumlar aracılığı ile alınabilecektir. 21-22 Ocak tarihleri içerisinde sadece ilk seanslarda alım yapılacaktır. Emir saatleri 10.30-13.00 arasında olacaktır.

İzdemir Enerji halka arz oluyor

YCL Petrol ve Madencilik halka arz

PARETO ANALİZİ NEDİR

YATIRIMCILARIN HESAPLARINA HİSSELER NE ZAMAN GEÇECEKTİR? NE ZAMAN İŞLEM GÖRMEYE BAŞLIYOR?

21-22 Ocak tarihlerinde toplanan talepler doğrultusunda 22 Ocak tarihinde hisse dağıtımları gerçekleşti. Her bir yatırımcıya 29 lot yada 28 lot hisse dağılımı gerçekleşti. 28 Ocak tarihinde borsada işlem görmeye başlayacaktır.

ALESTA ELEKTRONİK HALKA ARZ OLUYOR

GALATA WİND ENERJİ HALKA HALKA ARZ

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.