KAYSERİSPOR TOKEN

Süper lig ekiplerinden Kayserispor kendine ait token çıkarma kararı aldı. Peki talep toplama tarihleri ne zaman? fiyatı belli mi?

Kayserispor kendine ait token çıkaracağını resmi hesabından duyurdu. 

KYSR Token ön satışı 8 Ekim Cuma günü başladı. Serbest piyasada fiyatlanacak KYSR taraftar token’ın, Cuma günü başlayan ön satış süreci 6 ve 12 ay kilitli kalma ve kilitsiz seçenekleriyle taraftarlara duyuruldu.

Nasıl  satın alabiliriz..

Kayserispor Coin Resmi Mobil Uygulaması üzerinden Türk Lirası yatırdıktan sonra KYSRC satın alarak Kayserispor’un özel taraftar topluluğunun bir parçası olabilir ve takımın gelecek planlarından önceden haberdar olabilirsiniz. Otobüs tasarımından formasına kadar birçok önemli kararda söz sahibi olabilir ve Fan Token avantajlarından yararlanma şansını yakalayabililrsiniz.

EŞİT HALKA ARZLAR..

İÇİNDEKİLER

 
 

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.