KİMTEKS HALKA ARZ SONUCU

 

Kimteks halka arz sonucu açıklandı mı?

Kimteks halka arz oluyor. Peki ne zaman halka arz olacak? Hangi sektörde iş yapar?  Halka arz sonucu açıklandı mı?

Kimteks halka arz oluyor. Fiyatı 29 lira. Toplam lot satışı 37.950.000 adet 

 

TALEP TOPLAMA TARİHİ NE ZAMAN?

20-21-22 Nisan tarihlerinde talep toplanacak.

KIMTEKS KAC LOT VERDI

Kimteks Poliüretan San.Tic.A.Ş. halka arzı resmi sonuçları açıklandı.

Yurtiçi Bireysele %71,03, Yurtiçi Kurumsala %50 oranında dağıtım yapılmış.
Planlanan ek satış gerçekleşmemiş.
38129 kişi / kurum tarafından 1.64 kat talep yapılmış.

 #KMPUR Bireysele dağıtım oranı %71 olmuş. 10.000₺’lik başvuran bir kişiye 7.100₺ düşmüş oluyor.

KMPUR ISLEM TARIHI

Henüz işlem tarihi belli degil.

halka arz haberleri

ŞİRKETİ YAKINDAN TANIYALIM…

Kimteks, 1983 yılından beri müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli hammadde tedariği, teknik destek, finansal ve lojistik çözümler sunmaktadır. Plastik, kaplama, kauçuk, boya ve tekstil sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Kurulduğu ilk günden beri kalite ve hizmet anlayışından ödün vermeden çalışan Kimteks, kimyevi hammadde konusunda dünya lideri olan tedarikçilerle başladığı faaliyetlerini, yeni kurduğu ortaklıklarla ürün çeşitliliğini artırarak sürdürmektedir. Türkiye’de kendi sektöründe distribütörlük hizmeti veren ilk firmalardan biridir.

Kimteks, geniş ürün yelpazesiyle, deposundan müşterilerinin her türlü ihtiyacına kısa zamanda ve esnek bir şekilde cevap verirken, ortak kuruluşlarının sunmuş olduğu geniş teknik destek imkânları sayesinde müşterilerinin ürün geliştirmelerine de yardımcı olmaktadır.

 

Sektör bilgisi ve geniş ürün yelpazesi sayesinde, müşteri ve tedarikçileriyle uzun vadeli ve güçlü ilişkilere sahip olan Kimteks, sunduğu servis, sağlam tedarik zinciri yönetimi, finansal gücü ve ürün bilgisi sayesinde, faaliyette bulunduğu sektörlerde “süpermarket” olarak adlandırılmaktadır.

Kimteks’in kalite ve hizmet anlayışının en önemli temel taşı doğaya ve insan sağlığına gösterdiği özen, insan kaynaklarına yaptığı yatırım, değişime ayak uydurabilme yeteneği ve kurduğu güçlü iletişim ağları olup bu sayede yapısını sürekli geliştirmekte, pazar payını büyütmekte ve çalıştığı sektörlerin sayısını arttırmaktadır.

KAYNAK : https://www.kimteks.com.tr/hakkimizda/

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.