Kizilbuk GYO halka arz oluyor, büyük teşvikler neler?

Kizilbuk GYO halka arz oluyor. Peki halka arz tarihi belli mi ne zaman halka arz oluyor? Detaylar..

Şirketin halka arz tarihi henüz açıklanmadı. Ama toplamda 3 gün talep toplanacağı belirtildi. Taleplerde 60 m lot satış ayrıca 12 m lot ek satış olacak. 

Şirketin fiyatı 15.80 liradan satış olacak.  Ayrıca yurt içi bireysel yatırımcıya oransal dağıtım olacak.

 

 

Kızılbuk GYO teşvikleri

1) bedelsiz ilave pay teşviki : 180 gün sonunda hesapta bulunan en düşük paydan %15 ilave hisse senedi almaya hak kazanacaklar. Fakat bu paylar ilk işlem tarihinden 1 yıl sonraya  kadar satışa konu edilemeyecek.

2) SİNPAŞ GYO VE KIZILBUK GYO projelerinde %20 indirim çeki hakki : 180 gün boyunca hisseleri elinde tutanlar MKK dökümü ile projelerde indirim hakkına sahipler 

3) Sinpaş kızılbuk WELLNES THERMAL RESORT konaklamalarindan %40 indirim çeki kazanma : 90 gün boyunca payların satılmaması durumunda %40 indirim ile konaklama hakkına sahip  olacaklar. 

2021 halka arz listesi

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.