KOCAER HALKA ARZ 2022

KOCAER HALKA ARZ DETAYLARI….

Şirket halka arz için adım atmaya başladı.  İşte detayları burada sizinle paylaşıyoruz.

HALKA ARZ ORANSAL MI EŞİT Mİ?

Taslak izahnameye göre şirket oransal halka arz olacak.

HALKA ARZ FİYATI BELLİ Mİ?

Henüz açıklanmadı. Borsada #KCAER koduyla işlem görecek.  Pay 46,750,000 Lot satış olacak ayırca ek olarak 9.350.000 lot satışı da gerçekleşebilir.

HALKA ARZ İÇİN TALEP TOPLAMA TARİHİ AÇIKLANDI MI?

Henüz açıklanmadı.

2022 HALKA ARZ TAKVİMİ…

KOCAER GRUP

60 yıllık üretim ve ticaret deneyimiyle, Demir Çelik, Tekstil, Perakende, Mağazacılık, Yurt Dışı Dağıtım ve Lojistik sektörlerindefaaliyet gösteren grubumuz; 1 milyar dolarlık hacmi ve 2000’e yakın çalışanı ile ülkemizin önde gelen kuruluşlarındandır.

Üretim Faaliyetlerini 3’ü yıllık 800.000 ton kapasiteli demir-çelik ve 2’si üretim kapasitesinin tamamını ihraç eden tekstil sektörlerinde 400.000 m2’si açık, 120.000 m2’si kapalı alanda sürdürmektedir.

Perakende mağazacılık tarafında ülkemizin en bilinir ev tekstili markası olan CHAKRA, yurt içinde 39, yurt dışında 18 mağazası ile faaliyet göstermekte olup, kabul görmüş marka gücü ile hızlı büyümesine yurt içi ve yurt dışında devam edecektir.

2013 yılından bu yana İngiltere ve İrlanda’da faaliyet gösteren grup şirketimiz MyMetal UK, yurt dışı dağıtım ağımız olarak faaliyetlerini büyüyerek sürdürmekte olup ileriki dönemlerde başka ülkelerde de büyümesine devam edecektir.

Online mağazacılık kanallarında “Kocaer Tekstil” kalite güvencesi ile tamamen yerli üretim olan “Jua” ve “Towello” markalı özel tekstil ürünleri ile hizmet vermektedir.

Yurt içi ve yurt dışı lojistik faaliyetlerini, 1999 yılından bu yana kendi araç fi losu ve 100’e yakın araç parkı ile sürdürmektedir.

KAYNAK: https://www.kocaergroup.com/hakkimizda

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.