KONKA HALKA ARZ DETAYLARI

Konka halka arz oluyor. Onaylı izahname geldi. Herhangi bir değişiklil varmı? Hnagi aracı kurumlardan faydalanabiliyoruz? İşte bütün detaylar burada…

Konka halka arz oluyor. Daha önceden açıklandığı gibi 6.95 liradan halka arz edilecek şirket. 

İSKONTO ORANI YÜZDE KAÇ?

6.95 liradan halka arz olacak konka %21.08 oranında iskonto uygulanacak. Satılacak lot sayısı 26 milyon.Toplam halka arz büyüklüğü 180.700.000 değerindedir.

HALKA ARZ HABERLERİ…

HALKA ARZ TASLAK İZAHNAMEDE Kİ GİBİ EŞİT Mİ?

Konka halka arzı daah önceden eşit olarak açıklanmıştı. Ancak onaylı izahnamede değişiklik oldu. Konka yatırımcılarına oransal olarak dağıtılacak. İşte detayları…

1000  lot altına %30 

1000 lot üstüne %30 

yurt içi kurumsala %30 

yurt dışı kurumsala %10 pay olarak belirlendi.

TALEP TOPLAMA TARİHİ AÇIKLANDI MI?

Konka talep toplama tarihi olarak 18-19 kasımı seçti. Konsorsiyum liderliğini Halk yatırım yapacaktır.

HANGİ ARACI KURUMLARDAN ALIM YAPILABİLİR?

Konsorsiyum lideri Halk Yatırım

Konsorsiyum Üyeleri

A1

Ahlatçı

Alan

Alnus

Alternatif

Ata

Bizim

Burgan

Deniz

Dinamik

Garanti

Gedik

Global

ICBC

İnfo

ING

Integral

Investaz

Işık

İş

Marbaş

Meksa

Osmanlı

Oyak

Phillip 

Piramit

QNB

Şeker

Tacirler

Tera 

Ünlü

Vakıf 

YF

Ziraat

 

ŞİRKETİ YAKINDAN TANIYALIM..

Genel Müdür’ün Mesajı

 
Cemalettin Tunç Efe
 

Konya Kağıt San. ve Tic. A.Ş. sektöründe 32 yıllık geçmişi, bilgi birikimi, etik değerlere bağlılığı, insan ve hayvan haklarına saygılı yaklaşımı, çevre duyarlılığı yüksek, kendini sürekli eğiten ve günün şartlarına göre ye­nileyen, teknolojik bilgi birikimi üst seviyede, yetiştirdiği güçlü kadrosuyla birlikte hissedip düşünebilen, çalıştığı yayınevi ve matbaaları iş ortakları olarak gören ve onlara yönelik özel ürün üreterek değer artışı yaratan bir anlayışla hizmet vermektedir.

Fütürolojik yaklaşımlarla geleceği hayal edip, bunu de­ğişik senaryolarla analiz ederek, gelecekteki olası ge­lişme ve dünya trendlerini öngörerek stratejilerimizi be­lirlemekteyiz. Bu bize gelişim ve değişim konusunda hızlı adaptasyon ve esneklik kazandırmaktadır.

Konya Kağıt A.Ş. FSC -CoC Forest Stewardship Council bel­gesine sahip olup, bu belge ile doğal ormanlan korumayı ve or­man yaşamının ve ekosistemin bozulmasını engellemeyi, çevreye zararlı böcek ilacı kullanımını azaltmayı, genetiği değiştirilmiş ağaç kullanmamayı, ormanların çevresinde yaşayan yerel halkların yaşa­mına, bitki ve hayvan haklarına saygılı olacağını taahhüt etmiştir.
İhracat stratejimiz “Global Düşün, Yerel Uygula” dır.

Kağıt üretimlerimizin % 97’sini kopuksuz bobin olarak üretmekte ve kendi rekorlarımızı yenilemekteyiz.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi, “Eğitimdir ki, bir milleti ya özgür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da esaret ve sefalete terk eder. “

Bir ülkenin kalkınması için en öncelikli konu eğitim ve donanımlı insan gücüdür. Bugün dünyada eğitime yatırılan paradan daha hızlı geri dö­nüşü olan başka bir ürün veya hizmet yoktur.

Ülkemizin geleceği eğitimli, yetişmiş genç nüfuslu olacak ise. “KAĞIT SANAYİ’ bunun vazgeçilmez bir parçasıdır.

KAYNAK:https://konyakagit.com.tr/hakkimizda.html

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.