LİDER FİLO 2022’DE HALKA ARZ OLUYOR

Lider Filo’dan halka arz başvurusu

Lider Filo halka arz için gerekli girişimlere başladığını duyurdu. İşte detaylar…

2022 HALKA ARZ LİSTESİ

LİDER FİLO HALKA ARZ OLUYOR

Taslka izahnameye göre şirket 13.000.000 lot bedelli, 7.400.000 lot ortak satışı toplamda 20.400.000 lot satışı olacaktır. Halka arz liderliğini tera yatırım yapacaktır. Halka arz fiyatı 18.65

HALKA ARZ EŞİT Mİ ORANSAL MI?

Şirket taslak izahnameye göre eşit dağıtımla halka arz olacak. Halka arz büyüklüğü 380 mn TL

Hakkımızda

LDR Turizm A.Ş., 11.08.2010 tarihinde operasyonel araç kiralama sektöründe faaliyet göstermek amacı ile kurulmuş olup, ödenmiş sermayesi bugün itibariyle 53.000.000,00 TL’dir.

Kurulduğu günden bu yana istikrarlı bir büyüme gösteren şirketimiz, finansal ve teknolojik gelişmeler çerçevesinde müşterilerine özelleştirilmiş uzun dönem araç kiralama hizmeti sağlamaktadır.

Deneyimli kadromuz ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimize; 7/24 profesyonel asistans&yol yardım desteği, yedek araç, bakım&onarım, muayene, lastik yönetimi, ceza yönetimi, vale hizmeti ve özel talepleriniz doğrultusunda oluşan ek ihtiyaçlarınızı da karşılamak suretiyle kiralama süreci boyunca konforlu ve güvenli bir işbirliği deneyimi sunuyoruz.

Vizyon, Misyon ve Örgütsel Değerler

Vizyon

Vizyonumuz; operasyonel kiralama sektöründe marka bilinirliğimizi arttırarak sektörün öncü firmaları arasında yer almaktır.

Misyon

Müşterilerimizin taleplerini karşılamak ve sorunlarına çözüm üretmek adına güçlü, dinamik, bilgi ve tecrübesi yüksek olan uzman bir kadro ile müşterilerimize ihtiyaçları olan en doğru çözümü sunmaktır.

Örgütsel Değerler

Değerlerimiz;

  • Profesyonellik,
  • Sürekli gelişim ve değişim ve
  • ‘Biz olmak’tır.

KAYNAK: https://www.liderfilo.com.tr/

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.