LİDER İLK İŞLEM GÜNÜ

LİDER HALKA ARZ SONUCU AÇIKLANDI. İLK İŞLEM GÜNÜ NE ZAMAN?

LİDER TURİZM HALKA ARZ SONUCU AÇIKLANDI…

29-30 Mart tarihlerinde talep toplama işlemi gerçekleşen şirketin halka arz sonucu açıklandı…

KAÇ LOT DÜŞTÜ?

Yatırımcılarına en fazla 78 lot düştü…

İLK İŞLEM GÜNÜ NE ZAMAN?

 4 Nisan günü işleme başlayacak

2022 HALKA ARZ LİSTESİ

Hakkımızda

LDR Turizm A.Ş., 11.08.2010 tarihinde operasyonel araç kiralama sektöründe faaliyet göstermek amacı ile kurulmuş olup, ödenmiş sermayesi bugün itibariyle 53.000.000,00 TL’dir.

 

Kurulduğu günden buyana istikrarlı bir büyüme gösteren şirketimiz, finansal ve teknolojik gelişmeler çerçevesinde müşterilerine özelleştirilmiş uzun dönem araç kiralama hizmeti sağlamaktadır.

Deneyimli kadromuz ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimize; 7/24 profesyonel asistans&yol yardım desteği, yedek araç, bakım&onarım, muayene, lastik yönetimi, ceza yönetimi, vale hizmeti ve özel talepleriniz doğrultusunda oluşan ek ihtiyaçlarınızı da karşılamak suretiyle kiralama süreci boyunca konforlu ve güvenli bir işbirliği deneyimi sunuyoruz.

Vizyon, Misyon ve Örgütsel Değerler

Vizyon

 

Vizyonumuz; operasyonel kiralama sektöründe marka bilinirliğimizi arttırarak sektörün öncü firmaları arasında yer almaktır.

Misyon

Müşterilerimizin taleplerini karşılamak ve sorunlarına çözüm üretmek adına güçlü, dinamik, bilgi ve tecrübesi yüksek olan uzman bir kadro ile müşterilerimize ihtiyaçları olan en doğru çözümü sunmaktır.

Örgütsel Değerler

Değerlerimiz;

  • Profesyonellik,
  • Sürekli gelişim ve değişim ve
  • ‘Biz olmak’tır.

KAYNAK: https://www.liderfilo.com.tr/

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.